Гриценко про окуповані території: Путін збудував там середньовіччя

Одним із першочергових завдань в Україні є вирішення проблеми окупованих територій, включаючи економічний фактор.

Про це під час Українського сніданку в Давосі сказав Анатолій Гриценко.

«Щоб лінія розмежування, демаркації, між нинішньою вільною Україною та захопленою Путіним, була схожа на лінію демаркації між Північною та Південною Кореєю», – заявив кандидат у президенти.

Він додав, що мешканці окупованих територій повинні побачити суттєву відмінність  за рівнем життя і ставлення до людини на території вільної України.

«Бо це абсолютно інша історія, ніж те, що збудував Путін на окупованих територіях. Там зараз середньовіччя, немає жодного нормального університету, нормальної освіти, немає аеропортів, немає нормального залізничного та автобусного сполучення. Там люди зі зброєю керують економікою. Ось, що збудував Путін», – підкреслив Анатолій Гриценко.

Кандидат у президенти додав, що необхідно збудувати Україну, в яку будуть повертатись.

«Для цього треба розчистити будівельний майданчик, закласти правильні блоки. Ці блоки – нульова толерантність до корупції, правоохоронні органи, які захищають людину і не лізуть в економіку. Це рівні можливості для конкуренції без монополій. Це соціальні ліфти, щоб молоді українці могли реалізувати себе в своїй країні. Одного президентського терміну достатньо, щоб закласти ці правильні блоки», – впевнений Анатолій Гриценко.