Цієї зими погода мінлива наче дівчина. Дощ, мокрий сніг, сніг, мороз – і все це за один день.

Цієї зими погода мінлива наче дівчина. Дощ, мокрий сніг, сніг, мороз – і все це за один день. Звісно комунальникам, я зараз маю на увазі простих робочих, складно справитися з наслідками негоди. Та як на мене справа не у них, а у керівництві комунального підприємства “НККП”. Говорю я про депутата міської ради Івана Івановича Білого, якого нещодавно призначили на керівну посаду.

Я вже відчуваю, як у коментарях мене знову будуть обвинувачувати в упередженому відношенні до головного “експерта з усіх питань” Івана Івановича: людина тільки почала працювати, дайте йому ввійти у курс справ і т.д.

Стоп! Хочу нагадати, що Іван Іванович, вже не один рік є секретарем депутатської комісії з питань ЖКГ. Неодноразово на нарадах, засіданнях, зібраннях він наголошував, що міська влада і усі хто до неї причетні, ледарі, і якщо б він став керівником то точно б кругом був порядок. Своє бачення і пропозиції він також вільно висловлював через численні відеозвернення у соцмережах.

Минулий тиждень показав “готовність” Івана Івановича перейти від слів до діла. Тільки серед моїх знайомих десятки пошкодили свої автівки через нечищений рихлий сніг на дорогах та отримали травми від падіння на слизьких вулицях.

Усім “захисникам” хочу одразу сказати, що Іван Іванович не просто людина з вулиці, яку піймали, посадили в авто привезли ввечері на територію КП “НККП” і сказали, що він буде директором. Переконана, що перед тим, як відбулося призначення на посаду, пройшло немало часу і подумати стратегію роботи на найближчий час можна . Крім того, серед друзів і соратників Іван Іванович має багато досвідчених людей. Чого вартий тільки “експерт” з економічних питань, колишній депутат обласної ради та колишній директор департаменту стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради, соратник по партії та “активним активностям” Сергій Резнік.

Якщо підійти б по-розумному, то можна було б використати ситуацію з несприятливими погодними умовами виключно собі на користь і показати, як працює справжня досвідчені команда. Як один з варіантів: бігти поперед трактора з лопатою і знімати відточені відео. І такі вчинки підняли б Івана Івановича та Сергія Олександровича в очах новомосковців. Вони своїм б прикладом показали, як працює справжня команда експертів та професіоналів під заступництвом Сергія Резніка на благо всіх жителів міста. Та знову винен виконком у тому, що місто не можливо пройти чи проїхати, а для вирішення питань потрібно збирати пропозиції містян. Виходить, що кого б не призначили результат один і той же! Можливо це якесь прокляття КП НККП і потрібно звернутися до бабки чи запросити батюшку для освячення, а можливо підприємство розташовано на місці капища язичників? ІНШОГО ПОЯСНЕННЯ ЗНАЙТИ НЕ МОЖУ!

На найближчі дні синоптики пророкують зниження температури. Зараз знову йде сніг і на дорогах та вулицях міста знову слід очікувати колапс. Язиком ворочати, не вулиці чистити…