Нестеренку вдалося заблокувати вибори в Черкаську ОТГ

З моменту запуску програми по децентралізації та створенню об’єднаних територіальних громад в Україні, деякі народні депутати України вирішили, так би мовити, «під шумок» створити на підконтрольних їм виборчих округах свої удільні князівства.

У число таких князьків увійшов народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Григорович Нестеренко.

Маючи по всьому Новомосковському районі свої фермерські господарства, В. Нестеренко вирішив об’єднати села й селища навколо міста Новомосковська, зробивши для себе так зване удільне князівство, в якому б він довічно був князьком.

Заручившись підтримкою свого «боса» Петра Олексійовича Порошенка, В. Нестеренко, не втрачаючи часу, почав створювати своє князівство під вивіскою «Новомосковська територіальна громада».

Але активісти Новомосковщини зламали підступні плани нардепа Нестеренка. Зігравши на випередження, вони допомогли жителям деяких сіл і селищ створити свої об’єднані територіальні громади (ОТГ), вільні від Нестеренка та його компаньйонів.

Втративши частину сіл і селищ, народний депутат України від «БПП» Вадим Нестеренко посилено взявся заважати іншим селам і селищам об’єднуватися між собою і тим самим порушувати його плани.

Такі селища, як Черкаське й Гвардійське вирішили об’єднатися між собою, створивши свою об’єднану територіальну громаду.

Але нардепа такий сценарій не влаштовує, і він усіляко намагається перешкодити об’єднанню не без допомоги свого «боса» Петра Порошенка.

Буквально минулого тижня жителів Черкаського й Гвардійського приголомшила новина про те, що в них у черговий раз не відбудуться вибори по об’єднанню громад з незрозумілих причин.

І в цій ситуації тільки одна людина радіє, потираючи свої брудні рученята. І цією людиною є народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Григорович Нестеренко.

Нагадаємо читачам, що вже протягом двох років мешканці Черкаського й Гвардійського з вини Вадима Нестеренка не можуть створити свою об’єднану територіальну громаду.

Спочатку люди В. Нестеренка подавали до суду і намагалися відтермінувати громадські слухання, потім намагалися скасувати прийняті депутатами рішення по об’єднанню. А коли і це не вдалося зробити, В. Нестеренко спробував заблокувати питання через губернатора Дніпропетровської області Валентина Резніченка.

В. Резніченко, в свою чергу, на прохання Нестеренка тримав у себе пакет документів на узгодженні майже півроку. І тільки після неодноразового перекриття траси жителями Черкаського та Гвардійського губернатор В. Резніченко таки підписав документи.

Але і на цьому історія об’єднання Черкаського й Гвардійського не закінчилася.

Після отримання дозволу на об’єднання у жителів селищ Черкаське й Гвардійське відключили подачу питної води в 30-градусну спеку.

Далі через ЦВК нардеп Нестеренко почав гальмувати призначення дати виборів по об’єднанню, і жителям знову довелося перекривати трасу, але цього разу це було дієвим!

Після третьої спроби ЦВК ухвалило рішення, незважаючи на прохання Вадима Нестеренка, і призначила вибори по об’єднанню селищ Черкаське й Гвардійське в ОТГ.

Але народний обранець від «БПП» Нестеренко руки не склав, він за допомогою ЦВК провів своїх людей до територіальної комісії, а та, в свою чергу, почала блокувати проведення виборів в Черкаському й Гвардійському.

Комісія протягом двох місяців не змогла приступити до роботи з тієї причини, що люди Нестеренка, які знаходяться в комісії, не приходили на засідання. А якщо комісія збиралася, то вони зривали засідання, не давши провести жодного.

На даний момент комісія так і не зібралася, а ЦВК, за чергового прохання народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка» Вадима Григоровича Нестеренка, вибори по об’єднанню Черкаського й Гвардійського скасувала на невизначений термін.

Ось така історія відбувається на Новомосковщині. І це все почалося після того, як Порошенко став Президентом нашої країни, призначив позачергові вибори до Верховної Ради і за допомогою фальсифікацій провів у депутати своїх людей, таких як Вадим Григорович Нестеренко, після призначивши їх так званими «смотрящими».

А тепер ці «смотрящі» на місцях розбурхують нашу з вами країну, сіючи ХАОС і БЕЗЛАДИ!

На майбутніх виборах зробіть правильний вибір і не допустіть, щоб ті, хто зараз руйнують нашу країну, залишилися при владі!