Депутат Кирило Яновський заробляє брудні гроші на «страховому» обмані людей

Псевдопатріот міста Новомосковськ, депутат Новомосковської міської ради Кирило Євгенович Яновський в місті Новомосковську, як то кажуть, з’явився різко на тлі так званої «революції гідності».

У цей самий період, скориставшись моментом, все лайно спливло і почало доводити, що воно патріоти і затяті націоналісти!

І піпл, як то кажуть, «схавал»!

Таких псевдопатріотів у багатьох містах України обрали в депутати та поставили на керівні пости, знаючи й розуміючи, що вони є порожнім місцем.

Все відбувалося таким чином тому, що в той час влада потребувала саме таких пішаків.

Ось і наш «герой» Кирило Яновський, як то кажуть, потрапив у струмінь і, не втрачаючи часу, почав поправляти своє матеріальне становище.

За інформацією з декларації псевдопатріота К. Яновського, у 2017 році він придбав квартиру в центрі міста.

Багато людей, хто знає його особисто, були в повному здивуванні: звідки у молодого хлопця, який жодного дня не працював, гроші на недешеву квартиру в центрі міста Новомосковська.

Колеги по депутатському корпусу тривалий час вважали, що Кирило продався нардепу Вадиму Нестеренку та отримує від нього гроші за участь у закритих сесіях, що проводяться на хлібозаводі.

Ті ж колеги були впевнені, що Кирило Яновський за винагороду брав участь у різних незаконних схемах все того ж Вадима Нестеренка.

Але, як показав час, колеги Кирила Євгеновича Яновського частково помилилися.  Чому, запитаєте ви?

Та тому, що Кирило Яновський, як нам стало відомо, не підписує і не підписував підозрілі документи.

Між тим Кирило постійно бере участь у роботі закритих сесій, які проводяться далеко від людських очей на закритому об’єкті, а саме на хлібозаводі № 11. А хлібозавод той, як з’ясувалося, належить народному депутату України від «БПП» Вадиму Григоровичу Нестеренку!

Там же Кирило голосував і голосує за ті питання, за які Нестеренко платить гроші.

Хоч з нашої точки зору, ці гроші більш нагадують продажні «тридцять срібняків», ніж зарплатню для продажного депутата.

Як з’ясувалося, великі гроші наш «герой» Кирило Яновський заробляє на страховках, працюючи страховим посередником в компанії «STARLIFE».  Ця компанія така ж, як і всім відома компанія «Граве Україна», що усіх страхувала, але нікому не виплачувала.

Страхові посередники, як Кирило Яновський, обіцяють людям золоті гори, заманюють і обманним шляхом підписують договір страхування, який згодом затягує підписанта в довгострокову кабалу, від якої він відмовитися, на жаль, вже не може.  І підписант, в кінцевому підсумку, починає платити немалі гроші протягом тривалого часу, не розуміючи, що в разі настання страхового випадку, страхова компанія, від імені якої Кирило з ним підписав договір, просто знайде мільйон причин, щоб не виплачувати та залишити підписанта,  як то кажуть, в дурнях.

Скільки таких договорів уклав наш «герой» Кирило Яновський, складно сказати.

Але на нашу думку, здібний хлопчик Кирило обманним шляхом затягнув чимало людей. Квартирку-то хлопчик купив, а гроші звідки?

Ось такі псевдопатріоти живуть у місті Новомосковську, б’ють себе в груди, доводячи всім, що вони патріоти й націоналісти, але при цьому беруть участь у незаконних схемах та незаконних сесіях, голосують за шкурні питання, отримуючи свою частку і не забуваючи обманювати людей з корисливою метою.