У Новомосковську за підтримки міської влади «Оппоблок» проводить підкуп виборців

До нашої редакції звернувся житель міста Новомосковська, який за збігом обставин є бюджетником і повністю залежить від міської влади Новомосковська.

За наданою нашим співрозмовником інформацією, керівник Новомосковського партійного осередку «Опозиційний блок» Іванов Олександр Олексійович, який є керівником Новомосковського виборчого штабу кандидата Олександра Вілкула, проводить агітацію за О. Вілкула в лікарнях і школах міста.

 

 

Як стверджує наш співрозмовник, таке право О. Іванову надав сам народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Григорович Нестеренко, який є так званим «смотрящим» за Новомосковщиною від президента П. Порошенка.

На організованих міською владою сходках, відповідальний за виборчу кампанію О. Вілкула по місту Новомосковську О. Іванов проводить агітацію, в ході якої залякує присутніх тим, що якщо вони не проголосують за кандидата О. Вілкула, то їм і їхнім сім’ям доведеться виїхати з країни в пошуках кращого життя.  Каже, що Америка за допомогою П. Порошенка захопила Україну, а прості українці для Америки просто раби, яких щадити не будуть.  Але простими розмовами й погрозами так звана агітація від О. Іванова не закінчується. Присутнім пропонується за винагороду мобілізувати своїх рідних, прийти з ними на виборчу дільницю та проконтролювати, як і за кого вони голосують. І за це кандидатом Олександром Вілкулом їм обіцяно від 3000 до 5000 грн.  Це так званий «мережевий підхід» до голосування.

Дану інформацію нам підтвердило ще одне джерело, яким є працівник Новомосковського комунального підприємства «Новомосковськ водоканал», додавши, що якщо О.Вілкул не стане президентом, то водоканал закриють, передадуть під контроль приватних осіб.

Ні для кого не буде секретом те, що всі збори або так звані «сходки» на підприємствах міста або ж в навчальних закладах проходять тільки з особистого дозволу народного депутата Вадима Нестеренка. Спочатку особи, які хочуть провести зустріч на тому чи іншому підприємстві, повинні запитати дозволу у В. Нестеренка.  Той, схваливши, дає усне розпорядження виконуючому обов’язки мера міста Сергію Горошку, який за допомогою своїх заступників організовує зустрічі, збори, «сходки».

На даний момент в місті Новомосковську активно проводять агітацію тільки два виборчих штаби.  Йдеться про виборчі штаби кандидатів на пост президента України Юлії Володимирівни Тимошенко та Олександра Вілкула. І тільки їм дозволено проводити зустрічі на комунальних підприємствах та в навчальних закладах міста Новомосковська.  Що стосується інших кандидатів, міська влада в особі пана Горошка мило відмовляє їм, посилаючись на те, що вони поза політикою.  Але ж ми з вами добре розуміємо, що на Новомосковщині всю владу за підтримки Петра Порошенка захопив нардеп В. Нестеренко. І тільки він вирішує, кому проводити агітацію в місті та районі, а кому ні, і для кого двері комунальних підприємств для агітації зачинені.