Готові до ш0ку? Відтепер заробітчанам які везуть зароблену потом і пекельною працею валюту з закордону потрібно буде сплатити УВАГА…

З тих хто везе валюту в Україну податок 20%, а тим хто вивозить валюту в т.ч на Мальдіви компенсація 100%…
Відповідний законопроект у першому читанні підтримали українські депутати.
Під виглядом законопроекту, який начебто має закріплювати основоположні права трудових мігрантів і їхніх родин, Яценюк «протягнув» документ, згідно якого трудові мігранти будуть зобов’язані сплачувати податки та збори відповідно до податкового законодавства України.
Крім того, кожного заробітчанина змусять укладати трудовий договір з іноземним роботодавцем: «Трудовому мігранту перед виїздом до держави перебування видається трудовий договір стороною, що сприяє працевлаштуванню трудового мігранта».
Однак, чітку суму, яку повинні будуть сплачувати заробітчани до українського бюджету, в законопроекті не вказали. Як повідомляв раніше міністр соцполітики Павло Розенко, можливо, заробітчани будуть платити такий же єдиний соціальний внесок, як і фізичні особи-підприємці – 34,7% мінімальної зарплати, а це 422 гривні на місяць у 2015 році.
Зауважимо, що за цей законопроект голосували виключно закарпатські нардепи з провладних фракцій.
Зокрема, підтримали цей законопроект: Валерій Пацкан, Роберт Горват та Василь Брензович із президентської фракції «Солідарність», Валерій Лунченко із фракції «Народний фронт», Іван Крулько із фракції «Батьківщини».
Не підтримали оподаткування заробітчан – позафракційні Віктор Балога, Василь Петьовка, Іван та Павло Балоги, Юрій Чижмарь з фракції «Радикальна партія Ляшка», і навіть Михайло Ланьо з групи «Воля Народу» та Нестор Шуфрич з Опозиційного блоку.