Чорний ПІАР від кандидата Вілкула!

Історія про те, як білборди кандидата Вілкула обливають фарбою його люди і за його ж вказівкою!

Брудні ПІАР-технології кандидат в Президенти України Олександр Юрійович Вілкул застосовував і раніше, перебуваючи на посаді керівника Партії регіонів Дніпропетровської області.

На думку Вілкула, чорний ПІАР теж додає кандидату голосів.

Так відбувалося і з колишнім Президентом Януковичем: саме після чорного піару з облитими фарбою білбордами й закиданням його сирими курячими яйцями бабусі та дідусі почали жаліти та підтримувати Віктора Януковича.

Всі пам’ятають, як напередодні передвибочої кампанії студент кинув сире куряче яйце в кандидата Януковича, від якого той втратив свідомість.  І як потім з’ясувалося, студента найняли у виборчому штабі Януковича для чорного піару.

А найцікавіше те, що потерпілий від кинутого яйця Янукович до студента претензій не мав і не має, ось такі справи ….

Кандидат у Президенти Олександр Вілкул теж вирішив піти шляхом свого колишнього патрона Віктора Януковича та влаштувати собі чорний ПІАР з використанням зеленки та з обливанням фарбою власних білбородів.

Місто Новомосковськ не стало винятком і теж взяло участь в чорному піарі кандидата Вілкула.

Позаминулої суботи Вілкул відвідав місто Новомосковськ у якості кандидата з презентацією своєї передвиборчої програми.  Зустріч з виборцями повинна була відбутися в приміщенні АТ «Інтерпайп» ПК «Металургів».

Незадовго до появи Вілкула саме перед входом в приміщення АТ «Інтерпайп» з’явився молодий чоловік в світловідбиваючій накидці з баклажкою в руках, на якій було написано «ЗЕЛЕНКА».

Молодий чоловік з так званою зеленкою ходив перед поліцейськими й усіляко їх зачіпав, наражаючись на затримання.

Власне, саме так і сталося: молодика затримали, баклажку з написом «зеленка» вилучили і в ЗМІ роздзвонили, що на кандидата Вілкула напали.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков присвятив цій події цілий пост!  Ось тільки журналісти та блогери не повірили і в діях молодика, який нібито планував напасти на кандидата в Президенти, угледіли змову й ознаки чорного піару від самого Сашка Вілкула.

Зрозумівши, що дезінформація не пройшла, кандидат Вілкул та його штаб зробили ще один хід у бік чорного піару, обливши власні білборди фарбою, а вранці заявили, що це зробили опоненти.

Поліція міста Новомосковська швиденько завела кримінальну справу з цього приводу, щоб допомогти й підтримати ПІАР Вілкула.

Але таємне стає явним саме тоді, коли в чорному піарі беруть участь такі відомі всім люди, як керівник політсили «Опозиційний блок» міста Новомосковська Олександр Олексійович Іванов.

У місті Новомосковську є громадська організація, до якої входять жителі міста, які брали участь у ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.  Дану організацію доволі часто відвідує керівник Новомосковського партійного осередку «Опозиційний блок» Олександр Іванов.

Протягом своїх частих відвідин пан Іванов не відмовляється від частувань, які супроводжуються алкоголем.

Під час одного з таких відвідувань, перебравши зайвого, горе-керівник повідав товаришам по чарці історію, яка, на думку оповідача, кандидату Вілкулу додасть голосів, допоможе виграти передвиборчу гонку і стати президентом України.

Так ось, керівник «Опозиційного блоку» міста Новомосковська Олександр Олексійович Іванов після пари склянок горілки розповів своїм співрозмовникам страшну історію про те, як виборчий штаб кандидата на пост Президента Олександра Вілкула спеціально найняв молодого чоловіка для того, щоб той продемонстрував готовність здійснити акт жорстокої агресії по відношенню до Вілкула.  А саме, одягнув на себе світловідбиваючу накидку, взяв баклажку з написом «ЗЕЛЕНКА» і походив серед натовпу, який чекав на кандидата Вілкула. Після того, як все пішло не так гладко, як планувалося, й журналісти, як то кажуть, не повелися на «качку» від Вілкула, виправляти ситуацію взявся нардеп Вадим Нестеренко, пославши своїх «тітушок» облити фарбою білборди Вілкула.

У процесі псування білбордів одного з «тітуханів» затримали, але незабаром відпустили за дзвінком нардепа Нестеренка, заявивши, що він не причетний до псування білбордів Вілкула.

При цьому Новомосковська поліція посилено продовжує шукати тих «негідників», які зіпсували агітаційні білборди кандидата Олександра Вілкула, створюючи навколо нього галас і підтримуючи інформаційний ПІАР.

Нам би хотілося відзначити той факт, що пан Вілкул ніколи не стане Президентом нашої країни, бо виборці добре знають, що саме представляє собою кандидат Вілкул, і ніколи не проголосують за його кандидатуру, щоб в Україну не прийшов «русский мир».

 У свою чергу, ми просимо начальників Новомосковської поліції не брати участі в піарі кандидата Вілкула й не допомагати йому вести передвиборчу кампанію на Новомосковщині.