У Перещепиному на очах у учнів та їх батьків розвалюється середня школа

У місті Перещепине з населенням близько 10000 чоловік існує тільки одна школа, вона розташована на вулиці Калініна, 5.

Зазначена середня школа візуально нагадує занедбану стайню, але міську владу цей факт не хвилює, а тим більше не турбує.

У будівлі школи на стінах і стелі вже кілька років ростуть гриби, всюди пліснява, яка кожен день отруює учнів школи, а в деяких класах стеля падає прямо на голови учнів. І це ще не все!

Днями учні молодших класів, прямуючи до кабінетів на уроки, провалилися: прогнила підлога просто зникла під їх ногами.

 

фото:

 

Хотілося б звернути увагу читачів на той факт, що зазначена школа є опорною, де є 10 і 11 класи.

На наш жаль, директор Перещепинської школи №1, знаючи про щоденне руйнування школи, а школа вже п’ять років як визнана аварійною, нічого не робить.

Ми спробували взяти коментар у директора Перещепинської школи № 1 Таїсії Гаврилівни Малиновської, але, зважаючи на велику зайнятість, вона нам відмовила.

З цього приводу обласний департамент освіти теж ніяких коментарів не дає і журналістів до кабінету не пускає.

А дирекції школи № 1 дано вказівку гнати в шию журналістів і блогерів, не давати їм фіксувати на фото \ відео, в якому жалюгідному стані знаходиться будівля школи.

За допомогою небайдужих батьків нам вдалося отримати фото і відео середньої школи №1 в місті Перещепине Новомосковського району Дніпропетровської області.

Як стверджують батьки учнів, кожен день їх діти наражаються на небезпеку, а дирекція школи про це замовчує!

На превеликий жаль батьків, школа в місті Перещепиному одна і їх дітям більше ніде вчитися.

З цієї причини багато батьків вважають за краще мовчати, не зважаючи на проблеми в школі й небезпеку в один прекрасний день отримати дитину-інваліда, яка травмувалася в школі.

На прохання батьків наша редакція підготувала офіційний лист до Міністерства освіти і науки України, до листа ми долучили надані нам фото та відеоматеріали.

Будемо чекати реакцію Міністерства!

Але на цьому ми не зупиняємося, і найближчим часом деякі телеканали України направлять своїх журналістів в аварійну Перещепинську школу № 1.