Скандальний БППшнік Вадим Нестеренко протягує своїх людей до Зеленського

Днями нашому інтернет виданню стало відомо про те, що якась журналістка Ксенія Білоус-Дзегарницька за особистою вказівкою свого шефа, народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка» Вадима Григоровича Нестеренко, проникла до лав кандидата в Президенти Володимира Зеленського.

Немає сенсу розписувати нашим читачам навіщо скандальний нардеп Нестеренко впровадив свою журналістку Дзегарницьку, відзначимо лише те, що згаданий БППшнік даром часу не втрачає і розпихує своїх людей до зареєстрованих кандидатів у президенти.

Для прикладу хотілося б показати вам ще одну впроваджену паном Нестеренко особу, мова йде про не менш скандального депутата Новомосковської міської ради від БПП Сергія Земляного.

Будучи депутатом від БПП і «смотрящім» в Панасівському пансіонаті, Сергій Володимирович Земляний примудрився стати членом окружної виборчої комісії № 38 від кандидата в президенти Євгена Мураєва, який завжди виступав проти Порошенка і БПП, а також підтримував погляди Партії регіонів.

Але БППшніка Сергія Володимировича Земляного це не збентежило і він, за вказівкою свого шефа нардепа Нестеренко, став членом ОВК № 38 від кандидата Мураєва.

У наступній статті ми напишемо про всіх впроваджених «козачків» нардепа Нестеренко.

Хотілося б звернути увагу кандидата в президенти Володимира Зеленського і його команди на «засланих козачків» і попросити, щоб вони не пропускали до своїх лав таких людей як Ксенія Білоус-Дзегарницька, яка має погану репутацію журналіста, що пише статті на замовлення свого шефа нардепа БППшніка Вадима Нестеренко .