Продажна журналістка Ксенія Дзегарницька отримала звістку!

Сьогодні я, чудова журналістка отримала приємну звістку від чудової компанії та журналіста Вадима Миколайовича Червоноштана, Сергія Олександровича Рєзніка та Юлії Володимирівни Тимошенко.

Разом з не дуже “новими” новинами Новомосковська за минулий тиждень, я вперше отримала кольорову листівку з обіцянкою кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, яка РЕАЛЬНО знизити ціни на газ у два рази!

Маючи повагу до людської праці, я прочитала усе від початку до кінця, та у казки я вже не вірю, я вірю тільке народному депутату та соєму роботодавцю Вадиму Григоровичу Нестеренко!

Я довго не вірила у чутки, які ширилися містом, та отримавши такий “подарунковий набір” розумію, що Сергію Олександровичу Рєзнику  вдалося “урвати” міську організацію Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” куди вже давно потрапив мій роботодавець Вадим Григорович. Щиро співчуваю міським депутатам від цієї партії за такий “союз”.

А з іншого боку хочу зазначити, ні, навіть похвалити Сергія Олександровича за здатність домовитись будь-де і будь з ким! Реально, як на мене, він навіть може відкрити курс тренінгів і дуже непогано заробити на цьому, або як я продаючи себе!

Є такий вислів: Кому – війна, а кому – мати рідна! А у нашому випадку: Кому – вибори, а кому – поліпшення матеріального стану. Як стало мені відомо від Вадима Нестеренка, наш Сергій Олександрович економить навіть тут. Чи не щотижня він відправляє до штабу інформацію, наче у нього величезна армія агітаторів, передвиборча робота ведеться дуже активно та у всіх напрямках.

Зрозуміло, що на все це потрібно багато грошивіх ресурсів, краще Національного банку. Припускаю, що люди які розносять “Новомосковську правду” розносять і  агітки кандидата в президенти Юлії Володимирівни, це одні і ті люди. Вони і без виборів розносили газету Сергія Рєзника.
Не знаю як ви, та я ще жодного разу ще не бачила агітпалатку від “Батьківщини”…

Ксении Белоус-Дзегарницкой