«Від зміни місць доданків сміття все більше», або Хто у кого краде?

До недавнього часу в Новомосковську діяли два комунальних підприємства, які виконували схожі функції: КП «НККП» (Комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств») під керівництвом Івана Івановича Білого та МКП «НККП» (Міське комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»), яке очолив Нетудихатка Сергій Федотович з легкої руки дружини Тетяни Дакової, яка вже встигла заробити собі не найкращу репутацію, про яку ми розповідали раніше.

КП «НККП» обслуговувало вивезення сміття з приватного сектора, який, до слова, займає близько 70% від загальної площі міста.

 

Друге підприємство МКП «НККП» вивозило тверді побутові відходи з дворів багатоповерхівок.

 

Останнім, в свою чергу, управляє Нетудихатка Сергій Федотович, чоловік заступника мера і начальника фінансового управління Новомосковської міської ради.  Про цю розстановку сил ще в березні минулого року розповів на своїй сторінці шалений депутат Костянтин Морозов. Тільки і це на якість вивезення сміття НЕ «повіяло» – …. бо віз і нині там …

 

З 01.01.2019 р. всі повноваження з вивезення побутових відходів передані МКП НККП під керівництвом Нетудихатки: http://novomoskovsk-rada.gov.ua/…/pro-vyznachennya-vykonavc…

Простіше кажучи, чоловік Дакової став монополістом в Новомосковську.

 

До речі, сміття в Новомосковську не зменшилося.  Скажімо точніше: його практично не вивозять, як з дворів багатоповерхівок, так і з приватного сектора.  На кожному кроці утворюються величезні купи гниючого сміття біля баків, які давно переповнені і до яких нікому немає діла.

 

Городяни скаржаться на цю обстановку, адже через погодні умови, крім вищезазначених проблем, додалося ще дещо: бездомні собаки риються в купах сміття, а вітер розносить його по місту з величезною швидкістю!

 

Але ось «неув’язочка»: в житлових районах з’явилися розклеєні оголошення, в яких КП «НККП» (відсторонене від роботи з вивезення твердих відходів з приватного сектора) закликає підписувати з ними договори, а в разі відмови від цього – погрожують адмінкомісією і штрафами від міської ради.

 

Логічний корупційний ланцюжок не підвів і тут. І вже через декілька годин підконтрольні народному депутату Несторенку «вільні» ЗМІ і «непродажні журналісти» в особі Ксенії Дзегарницької заповнили фейсбук закликами оплачувати сміття саме в це КП.

 

А ЗАРАЗ ПИТАННЯ: НАВІЩО КП, ЩО ЗА ЗАКОНОМ ВЖЕ НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ ВИВЕЗЕННЯМ СМІТТЯ З ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ (ЗА РІШЕННЯМ ВИКОНКОМУ, ЯКЕ ОПУБЛІКОВАНЕ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ) РОЗМІЩУЄ ТАКІ ОГОЛОШЕННЯ, ПІДТВЕРДЖУЄ ІНФОРМАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ?

Що ж сталося?  Нетудихатка забув букву «М» в абревіатурі вказати, чи ж це якась дивна війна, від якої страждають кишені городян і чистота Новомосковська ???

 

Перевіривши інформацію за телефоном, нам стало ще цікавіше: один номер телефону, мабуть, вказано невірно або ж чоловік на іншому боці слухавки не був готовий почути мій брутальний голос …

 

А ось по іншому телефону, вказаному в оголошенні, докладно пояснили, що вартість вивозу 1 відра сміття КП «НККП» з приватного сектора – 3 грн.  80 коп.  Договір з КП «НККП» укладається безкоштовно, але ухилення від укладення договору карається штрафом в 1000 грн.

 

На сайті цін на послугу НЕМАЄ.

 

На сайті міськради Новомосковська інформації, пов’язаної з оголошенням, немає.

 

На сайті КП «НККП» – теж.

 

Міськрада в особі «недомера» Горошка С.Г. мовчить і оголошення не спростовує!

 

Логічне запитання: ХТО У КОГО КРАДЕ ???

 

Відповідь, на жаль, знову очевидна: КРАДУТЬ УСІ і, на превеликий жаль, у НАСЕЛЕННЯ, простіше кажучи, в НАС !!!