У ДЗЕГАРНИЦЬКОЇ ТА НАРДЕПА НЕСТЕРЕНКА З ПІД НОСА ПОЦУПИЛИ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Сьогодні в святковий день, переглядаючи соціальні мережі мимоволі натрапив на пост так званої «БлогерШІ» Ксенії Білоус-Дзегарницької.

У своєму посту, Ксенія гнівно висловлювала своє «ФІ» команді кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

На її хвору думку, команда Володимира не справедливо поставилася до її персони.  А тим більше до її благодійника, який стоїть за спиною у Ксенії, вона вважає, що Новомосковську міську партію ЗЕ, повинна очолити вона, спільно з Іваном Жаданом.

На думку блогерші Ксенії Білоус-Дзегарницької, вона єдина в місті Новомосковськ має право на те, щоб очолити і керувати партією кандидата Зеленського, інші ж на її думку продажні й непотрібні для міста політики.

Ось тільки Ксенія Білоус -Дзегарницька забула в своєму гнівному пості вказати, що вже три роки як вона вірою та правдою працює на скандально відомого народного депутата України від БПП Вадима Григоровича Нестеренко.

 

 

Пан Нестеренко славиться рейдерськими захопленнями фермерських підприємств в Новомосковському районі та ще й тим, що узурпував владу в місті Новомосковськ, проводячи закриті сесії у себе на хлібзаводі № 11.

А такі особи, як Ксенія Білоус-Дзегарницька, Іван Жадан, «Корисна газета Новомосковська» депутата-наркобариги Андрія  Олександровича допомагають Нестеренку відбілюватися, пишучи про нього хвалебні статті та пости.

Багато хто, знаючи особисто блогершу Дзегарницьку, розуміють, що в команду ЗЕ вона повинна була пробратися подібно щуру та захопити її по команді свого боса Настеренка, ось тільки чергова підставна лялька скандального нардепа не спрацювала.

А Нестеренко, потираючи руки, покладав на Дзегарницьку та Жадана великі надії.

Ми впевнені, що пан Нестеренко вже віддав команду своїй Блогерші Ксенії Дзегарницькій, Івану Жадану, наркобаризі Олександровичу обливати на ліво й на право брудом усіх, кому Володимир Зеленський довірить управління своєю партією в місті Новомосковськ.

А ми з вами, шановні читачі, спостерігатимемо за тим, як рейдер Нестеренко буде намагатися забрати контроль над партією Зеленського собі.