У НОВОМОСКОВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ «САМАРА» ПРОЙШОВ «ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ» З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Однією з традицій Новомосковського ліцею «Самара» є проведення предметних тематичних тижнів. Дана традиція виникла не випадково, адже це результат перевіреного часом успішного педагогічного досвіду.

«Як приємно чути від батьків і учнів, що дитина біжить до ліцею, що їй цікаво вчитися. І так і має бути – вчитися має бути цікаво. Тільки тоді навчання може бути успішним», – зазначила на своїй сторінці у Фейсбук директор Новомосковського ліцею «Самара» Олена Мітченко.

Збільшення навчального навантаження учнів ліцею змушує задуматися, як зробити кропітку щоденну роботу більш радісною, як підвищити інтерес ліцеїстів до пізнання, як навчити дітей взаємодіяти між собою та з учителем, як розкрити здібності кожної дитини і дати можливість проявити себе.

Ці та інші завдання успішно вирішуються в ліцеї як на уроках, так і в позаурочній діяльності, зокрема – при проведенні предметних тижнів.

У період з 18.03 по 22.03 в ліцеї проходив тиждень англійської мови.

Були проведені наступні заходи: «Презентація ідіом, їх етимологія та походження» у 9-х класах, «Конкурс із складання міні-віршів та їх декламування» у 8-х класах, відгадування шарад та загадок у 7-х класах. Цікаво і змістовно були оформлені інформаційний стенд «I Love English» , газета з біографією Ч. Діккенса, афоризми М.Твена та поезія Р.Кіплінга «If…»

Яскравим і вражаючим завершенням цього цікавого та насиченого тижня стала гра «Що? Де? Коли?», яка була проведена серед учнів 10-х класів ліцею. Допомогу в організації та проведенні, як завжди, надали наші випускники – учні 11-х класів.

Ліцеїсти не тільки знали відповіді на складні інтелектуальні питання, а ще й давали їх англійською мовою. Звичайно, проведення інтелектуальної гри англійською стало можливим завдяки ґрунтовним та глибоким знанням англійської мови, які змогли забезпечити наші найкращі педагоги: Оріненко Наталія Григорівна, Зінова Ганна Петрівна, Поліщук Катерина Михайлівна та Мудрак Ганна Сергіївна.

Уся ліцейська родина дякує найкреативнішій і найяскравішій кафедрі англійської мови за підготовку ліцеїстів, а також за проведення такого цікавого й змістовного тижня англійської мови.

КОММЕНТАРИИ