ЗА КОГО Я ГОЛОСУВАТИМУ?

Остання соціологія свідчить, що жоден з 39 кандидатів не набере 50% голосів, тобто, буде другий тур. Туди стовідсотково потрапляє кандидат Володимир Зеленський. Очевидно, він позмагається з Тимошенко або з катом Порошенком.
Тому ми пропонуємо голосувати за кандидата Володимира Зеленського.

По-перше, інших 36 кандидатів ми (вибачте, шановні їх прихильники) відмітаємо, бо це те саме, що просто зіпсувати бюлетень – вони жодної ролі у виборах не зіграють. Хоча ні – отриманий бюлетень уже не дасть змоги владі Порошенка (а там, як знаємо, сидять хитрі «мудрила») щось схімічити за тих громадян, хто не прийшов голосувати. Тож  голосувати треба за будь-яких розкладів.

Зараз прихильників кандидатата Зеленського й так достатньо, але потрібно найти час та прийти і проголосувати за Зеленського. Отже, щоб у 2-й тур не пройшов Порошенко чи Тимошенко, нам необхідно теж зібратися та прийти на виборчу дільницу і проголосувати за Зеленського.

Щодо другого туру є величезні побоювання, що може бути застосований небачений адміністративний ресурс з боку Петра Порошенка як що він туди попаде. У якості прикладу ми бачимо, як головою виборчої комісії по Новомосковську, Новомосковському, Магдалинівському і Юр’ївському районах призначили Ларису Маміну, яка до цього в якості голови районної комісії успішно справилася з задачею привалити вибори до Черкаської ОТГ, за що ЦВК розігнало її комісію. Ми усі знаємо що Лариса Маміна виконувала завдання народного депутата від БПП Вадима Нестеренка.

Сто відсотків, що банда Порошенка, Нестеренка готує не один такий сюрприз, щоб маніпулювати волевиявленням виборців. Ми не хочу дати їм навіть шансу це зробити. Тому голосуватиму потрибно саме за Зеленського відклавши свої справи.
Ми часто скиглимо, що хочемо кращої долі хоча б уже не для себе, а дітям і внукам. Переконаний, що і у дорослого населення є шанс пожити по-людськи. Польща, Чехія і чимало інших країн показали, що стрибок у розвитку можливий. Все залежить від нас. Земне життя – одне, іншого – не буде.