У НОВОМОСКОВСЬКУ ДО 33-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ПРИДБАЮТЬ ПОДАРУНКОВІ ПРОДОВОЛЬЧІ НАБОРИ

З метою належного відзначення у м. Новомосковську 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи, на виконання Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 1990р. № 8985-ХІ «Про оголошення дня 26 квітня Днем Чорнобильської трагедії»,  Указу Президента України  «Про заходи у зв’язку з 33-ю річницею Чорнобильської катастрофи». Керуючись ст. 32,34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради вирішив затвердити кошторис витрат на проведення заходів з відзначення у м. Новомосковську 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Проект даного рішення було опубліковано на сайті Новомосковської міської ради. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів з відзначення у м. Новомосковську 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи представники міської влади зможуть на найближчому засіданні виконкому.

Так, згідно даного кошторису, міська влада придбає 40 подарункових продовольчих наборів (40шт.× 220 грн.) загальною сумою у 8 800 грн.

Координацію з питань виконання даного рішення буде покладено на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П., контроль за виконанням даного рішення буде покладено на заступника міського голови Тихонову О.С.