НОВОМОСКОВЕЦЬ СТАВ ЛАУРЕАТОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ТАЛАНТІВ В КРАКОВІ «КОРОНАЦІЯ ЗІРОК 2019»

27 – 28 березня в одному з найстаріших і найкрасивіших серед міст Європи у м. Краків (Польща) відбувся Міжнародний фестиваль талантів в Кракові «Коронація зірок 2019», участь у якому брав юний музикант з Новомосковська  Данило Гаврилюк.

Засновником і організатором даного фестивалю є Громадська організація «Товариство підтримки талантів« ZIRKA ». Організаторами є Генеральне консульство України в республіці Польща, Міждержавний благодійний комітет «Rotary International» і Ротарі клуб «Дніпро Регіон».

До участі у фестивалі було запропоновано більше шести номінацій: вокал, інструментальний жанр, хореографія, акторська майстерність, театр, театри мод, декоративно-прикладне мистецтво, цирк і ін.

Учасниками фестивалю «Коронація зірок» цього разу стали таланти з Білорусі, Польщі, Люксембургу та України, серед яких був і наш земляк.

За підсумками журі новомосковець Данило Гаврилюк зайняв 1 місце у Номінації «Інструментальний жанр. Гітара» чим і став  лауреатом першого ступеня на Міжнародному фестивалі талантів в Кракові «Коронація зірок 2019».