Прихильникам Порошенка-пора б зрозуміти, що риторика брехні, наклепів і ненависті є контрпродуктивною.

Брехня ще більше відвертає від Пороха і збільшує кількість прихильників Зеленського, бо людям не подобається коли їх держать за відвертих дурників. Коли Порох хватав чоловіка за ніс, зривав з дівчини шапку, і тріпав другу дівчину по щоці, я бачив в ньому людину у якої просто здають нерви.

Коли Зеленський відверто хамив Пороху, я теж в ньому бачив людину, в якої здали нерви. Але. Я не знаю, хто такий Зеленський. А в Порошенку я бачу злочинця, якого має бути страчено. І розказні про те що “він скільки зробив для України” тут не проходять, бо якщо ми в діжку меду кинемо ложку гівана, то ми отримаємо уже діжку гівна а не діжку меду. Вибачте мені за мою, мабуть, занадто грубу метафору. Риторика “скільки зробив для України” схожа на риторику тих, хто захищає Допу, Гєпу і іже с німі “ну і что, что бандіт, зато сколько сдєлал для простих харьковчан, сімферопольчан, задріщенсковчан”.

І ще, порохоботам, які взяли на озброєння аргумент про те, що Зеленський, мовляв, порівняв Україну з порноактрисою, хотілося б сказати, що ви, панове, захищаєте сутенера, який перетворив на повій тисячі Українок і на гастербайтерів мільйони українців. А з відвертиго непотребу поробив мільйонерів.
Це далеко не все, що хотілося б сказати, але шкода часу.
За цим відкланююсь. Кого образив, перепрошую.

P.S. Я не є прихильником Зеленського. Зіпсую бюлетень.

P. P. S. Зараз по Києву повно бігбордів з пиками Порошенка і Путіна. Як людина, яка пропрацювала шість років в рекламі, знаю, що використовувати чий би то не було портрет в рекламі без згоди власника портрета дуже “чревато” за міжнародним законодавством. А між Росією і Україною де-юре війни немає. Тому це навіює дуже негарні думки.

Анатолий Якименко