У БІБЛІОТЕЦІ М. НОВОМОСКОВСЬКА ПРОЙШОВ ЗАХІД «ВРЯТУЄМО НАШУ ЗЕМЛЮ»

Чорнобильська трагедія, яка позначилася на половині світу, як найстрашніша техногенна катастрофа, дала міцний поштовх для розвитку екологічної боротьби саме  в Україні.

Минули роки, але проблеми забруднення повітря та землі не тільки продовжують нас хвилювати, а й посилюються. Саме про це йшла мова на екологічному репортажі «Врятуємо нашу Землю», який відбувся 21 квітня в бібліотеці-філії № 1 м. Новомосковська.

Людина – це частина природи. І саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю та своєю могутністю. Забруднення атмосфери діє на людину поступово і майже не помітно. Ми часто не замислюємося, що причини екологічних катастроф – це результат нашої діяльності.  І що наші необачні дії можуть призвести до величезної екологічної біди.

Присутні ознайомилися з еко-виставкою «Екологія природи-екологія душі», передивилися відеофільм «Планета Земля в небезпеці» та дізналися про екологічні проблеми міста та області.

Провідний бібліотекар Ганна Дудка  наголосила, що стрес, який отримує наша планета від дій людей, провокує напади гніву. Урагани, тайфуни, землетруси, повені – це реакція Землі на  вторгнення в її екосистему. Гості ж заходу погодилися – всі повинні пам’ятати, що доля планети у наших руках.