РЕЙДЕР ВАДИМ НЕСТЕРЕНКО: ЗІ СВЯТОМ ДУХОВНОСТІ, НАДІЙ І РАДОСТІ!

Від щирого серця вітаю своїх рабів зі Світлим Христовим Воскресінням – Великоднем Господнім!

Світле Христове Воскресіння – це свято людинолюбства, коли всі ми забуваємо про жорстокість але не змого боку  у наших душах і радіємо світлим почуттям, які пробуджуються в нас. Зустрічайте цей день із чистою душею і доброю совістю та грошима у гаманці як цє роблю я.

У Світле Христове Воскресіння хочу побажати кожному, щоб серця перебували в радості, думки – в розумі, тіло – в здоров’ї, щоб Господь ніколи не залишав кожного з нас і завжди вказував шлях істинний але не мені, праведний, безгріховний, оберігав від мене тай моєї команді Сергія Горошко, Олексія Фрейдіна та Романа Лебедєва.

В цей день я бажаю вам вижити від наших реформ, а також добра і процвітання. Старшому поколінню – добробуту та жити на ті пенсії яки я з Порошенком встановив , здоров’я, поваги рідних і близьких. Молодим – добрих починань, успішного шляху і справджених надій.

Господь дарує людям земні блага, духовний розвиток, душевний спокій. Будьте захищені Господом на многая і благая літа. Радості торжества, міцної віри та безмежної любові до мене Коханого!

Зі світлим Великоднем!

Христос Воскресе!

Вадим Нестеренко,

Народний депутат України від БПП