Колишній Президент Петро Порошенко почав гастролі по регіонах України з сепаратистським присмаком.

Той, хто програв передвиборчі перегони – Петро Порошенко – почав турне по регіонах, які його підтримали на виборах. Мова йде про Львів, який цілком і повністю підтримав Петра Олексійовича в другому турі голосування.

На зустрічі у Львові уже колишній президент України Петро Олексійович Порошенко в своєму виступі розповів присутнім про те, що Україна не єдина, і що потрібно боротися з тими, хто підтримав не його, а Володимира Зеленського.

Фактично, ганебно програвши Володимиру Зеленському передвиборчі перегони, Петро Порошенко закликає ті регіони, які його підтримали, провчити тих, хто його не підтримав.

Український журналіст Анатолій Шарій в своєму відеоблозі чітко розклав по пунктах і вказав правоохоронним органам на те, що Порошенко розділяє єдиний український народ і закликає до розколу та відділенню Західної України від Східної.

Ми сподіваємося на те, що, приступивши до своїх обов’язків, новий Президент України Володимир Зеленський змусить корумповані правоохоронні органи звернути увагу на дії колишнього президента України П. Порошенка, дати їм оцінку та забезпечити запобігання сепаратизму, який намагається запровадити Петро Порошенко.

Слава Україні!