Ірина Ялова: Рєзнік сидіти не буде, питання по Сергію вже вирішене!

Соратниця одіозного Сергія Рєзніка по громадській організації «Наш Новомосковськ» Ірина Ялова на питання друзів про кримінальне переслідування Сергія Олександровича Рєзніка за ст.  364 «зловживання владою або службовим становищем» та ст. 366 ККУ «службове підроблення», в ході якого з бюджету було викрадено близько 21 мільйона гривень, з упевненістю поінформувала всіх зацікавлених осіб про те, що Сергій Олександрович Рєзнік свої питання з прокуратурою і судом вирішив, і невдовзі кримінальну справу за статтями 364, 366 ККУ відносно Рєзніка С.О.  буде закрито.

Як стверджує Ірина, її патрон з громадської організації за заслуги перед кандидатом Володимиром Зеленським домовився про те, що найближчим часом щодо Сергія Олександровича кримінальне переслідування буде припинено. Дніпропетровський Жовтневий суд справу закриє, після чого Сергій Олександрович очолить Дніпропетровський Держкомзем.

Згідно з інформацією Ірини Ялової, у ході передвиборчої кампанії на пост Президента України Сергій Олександрович Рєзнік зняв величезний офіс у непрацюючій перукарні «Ейфорія» за адресою: м. Новомосковськ, вул.  Гетьманська, 28, яка належить скандально відомому Валерію Анатолійовичу Грамсу на прізвисько «Пельмень».  Саме в цьому офісі в першому турі Сергій Олександрович і його прихильники по ГО «Наш Новомосковськ» одночасно підтримували двох кандидатів – Юлію Володимирівну Тимошенко та Юрія Анатолійовича Бойка.

Швидше за все, після постійних кримінальних переслідувань за розкрадання грошових коштів у держави Сергій Олександрович Рєзнік, рятуючи свою шкуру, вирішив допомогти прохідним кандидатам, заробивши бали і закривши кримінальні справи щодо себе.

І щоб не пролетіти, поставивши не на ту конячку, Рєзнік домовився з двома кандидатами і допоміг їм обом програти, саме програти!

Тільки нерозумна людина, а тим більше кандидат, міг довірити свою передвиборчу кампанію людині, яка, відверто кажучи, є токсичною та не викликає у жителів міста довіру, а тільки неприязнь.

І як ми з вами переконалися, нерозумними кандидатами виявилися Юрій Бойко та Юлія Тимошенко, які з тріском програли передвиборчі перегони!

Але після програшу скакових коней, на яких поставив Сергій Рєзнік, він не розгубився й увійшов у другому турі до команди кандидата Володимира Зеленського.

Подейкують, що Сергія Рєзніка до команди Зеленського протягли люди з Дніпропетровської «Менори». Так це чи ні, нам складно сказати.

Єдине, що ми з упевненістю можемо сказати й на це є підтвердження, що люди Рєзніка працювали в першому турі в Окружній виборчій комісії №38 та в дільничних виборчих комісіях по місту Новомосковську від кандидатів Бойка і Тимошенко, а в другому турі вони вже  були від кандидата Зеленського.

І це говорить тільки про одне: Сергію Олександровичу Рєзніку все ж вдалося втекти від кримінального переслідування, як і свого часу вдалося його батькові Олександру Зіновійовичу Рєзніку оминути за допомогою продажних суддів Новомосковського міськрайонного суду.

Але це вже інша історія, та ми в найближчому майбутньому про неї розповімо нашим читачам, яким саме чином Олександру Зіновійовичу вдалося за допомогою продажних суддів «поховати» кримінальну справу, вийти чистим із води та виїхати на постійне місце проживання до Ізраїлю. А також ми з радістю надамо інформацію, які саме судді Новомосковського міськрайонного суду допомогли Олександру Зіновійовичу Рєзніку уникнути відповідальності за відповідну грошову винагороду.

Але повернімося до нашого «героя», який має скандальну репутацію та який тепер, опинившись в команді Президента Зеленського, мало того що уникнув кримінального переслідування, так ще і розраховує за свої заслуги перед Зеленським отримати посаду, після займання якої продовжить обкрадати державу й простих українців. Ми звертаємося до Володимира Олександровича Зеленського з проханням не руйнувати наші надії на світле майбутнє нашої країни, наближаючи і «відмазуючи» від відповідальності людей з кримінальним минулим і теперішнім, показуючи всім українцям, що вони даремно за нього проголосували.

Ми, в свою чергу, будемо інформувати читачів про хід розгляду кримінальної справи стосовно Сергія Олександровича Рєзніка в Дніпропетровському Жовтневому суді.

Чергове судове засідання відбудеться 07.05.2019 року о 15.00., розглядає справу суддя Мельниченко Сергій Петрович, який свого часу працював у місті Новомосковську та прославився тим, що виносив потрібні рішення за помірну плату.

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь і вимагати від суду засудити Рєзніка і не дати йому уникнути відповідальності.