Новомосковська влада заявила, що Зеленський – не їх вибір, і працювати з ним вони не будуть

Новомосковська міська влада в особі в.о. мера міста Сергія Горошка не згодна з вибором українського народу, а тим більше з вибором містян і висловлюють своє небажання співпрацювати з новообраним Президентом України Володимиром Зеленським, а тим більше з його командою ZE.

На одному із заходів, що проводилися в місті Новомосковську з приводу святкування Великодня, присутній в.о. мера міста Сергій Горошко після пафосного привітання з прийдешніми святами розповів усім, що особисто він і дружня команда Вадима Нестеренка не піде на співпрацю з командою новообраного Президента нашої країни і не буде підтримувати як самого Президента Зеленського, так і його команду.

За твердженням Сергія Горошка, члена команди народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка» Вадима Нестеренка, які незаконно прийшли до влади в місті Новомосковську, вони не вважають Володимира Зеленського своїм Президентом і не збираються брати участь, а тим більше допомагати йому в роботі.

На думку нардепа Нестеренка, новообраний Президент України Володимир Зеленський є частиною команди Ігоря Коломойського, який ніяк не може знайти спільну мову зі скандальним політиком і колишнім губернатором Дніпропетровщини Олександром Вілкулом.  І саме тому нардепу Вадиму Нестеренку і його команді буде комфортніше співпрацювати безпосередньо з Олександром Вілкулом після відходу Петра Порошенка.

Адже саме при правлінні Президента Петра Порошенка Вадиму Нестеренку вдалося пройти в нардепи, сфальсифікувавши вибори в 2014 році.

І саме за підтримки Петра Порошенка скандальному рейдеру-нардепу вдалося захопити владу на Новомосковщині, розставивши на всі чиновницькі посади своїх корумпованих людей, які допомагають нардепу в рейдерських захопленнях фермерських господарств по всій Новомосковщині.

На наш превеликий жаль, новий Президент України Володимир Зеленський не зовсім розуміє, з якими саме труднощами йому доведеться зіткнутися при відбудові нашої країни після її варварського знищення Петром Порошенком і його командою.

Йдучи з поста Президента, Петро Олексійович у всіх регіонах України залишає своїх людей, таких як Нестеренко, які допомагали Порошенку знищувати нашу країну та які працювали не тільки з ним, але і з сепаратистом Олександром Вілкулом.

До того ж Олександр Вілкул є давнім бізнес-партнером народного депутата Вадима Нестеренка. При правлінні Вілкула на посаді губернатора Дніпропетровщини Нестеренко, з ним на пару, рейдерським шляхом захопили багато фермерських господарств в Дніпропетровській області, забрали компанію «Дніпромлин», в перші дні війни  на Сході підтримували «ДНР» і «ЛНР», відправляючи туди продукцію з захоплених підприємств у вигляді борошна, круп та цукру.

І це всього лише частина того, що нам відомо.

І всім абсолютно зрозуміло, що після такої спільної діяльності Нестеренко вірою і правдою служитиме скандальному сепаратистові Вілкулу.

Нам би хотілося сподіватися на те, що новий Президент України Володимир Зеленський і його команда зможуть побороти гідру в особі Порошенка, Вілкула та відданих їм нардепів-рейдерів.