Сергій Рєзнік: Ми йдемо у Верховну Ради під прапорами партії «Слуга Народу»

Днями на загальних зборах в офісі громадської організації «Наш Новомосковськ» Сергій Олександрович Рєзнік оголосив присутнім, що у зв’язку з розпуском Верховної Ради він разом з командою Зеленського під брендом партії «Слуга Народу» йде підкорювати український парламент.

Присутні на зборах (депутати Новомосковської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка) запитали: «А нам там є місце?»

На що була отримана тверда відповідь: «ТАК, але місце тільки для одного. І це буду Я!»

За словами одного з присутніх депутатів, на так званих загальних зборах учасників ГО «Наш Новомосковськ» по вул.  Червоноармійській, будинок 5, Сергій Рєзнік повідомив своїм прихильникам, що кримінальну справу, порушену стосовно нього за розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах, за наказом самого Президента Зеленського закриють, і йому, як прихильнику і людині, яка зробила вибори для Зеленського на Новомосковщині, буде довірено йти до Верховної Ради від партії Зеленського «Слуга Народу».

При цьому депутат міськради, який надав нам цю інформацію, сказав, що Сергій Олександрович Рєзнік злегка бреше, бо в період передвиборної кампанії на переможний результат Володимира Зеленського працював не тільки Рєзнік, але й більшість жителів міста Новомосковська.

На даний момент, за словами Сергія Рєзніка, Президент Зеленський довірив йому реєстрацію партії «Слуга Народу». Далі Сергій Олександрович формуватиме партійну структуру й займеться передвиборною кампанією.  Від цієї ж партії він і планує піти в народні депутати України.

Надану інформацію нам частково підтвердили люди, які працювали в команді Зеленського.

За їх словами, Сергій Олександрович Рєзнік їздить по Новомосковському району, зустрічається з людьми, які в президентську кампанію працювали на Зеленського, та розповідає, що координаторів всіх прибрали. І тепер єдиним представником Президента Зеленського є він, і саме він йде в депутати Верховної Ради від партії Володимира Зеленського  «Слуга Народу».

Від отриманої інформації мимоволі згадалися слова знаменитого українського співака Кузьми Скрябіна «По-моєму, чувак, нас кинули!……….»

Нам не віриться, що Володимир Зеленський вирішив підвести своїх виборців і в свою команду набрав людей з кримінальним минулим і майбутнім. Таких, як Сергій Олександрович Рєзник.