У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ІНФОРМАЦІЇ «КНИГА СЬОГОДНІ – КНИГА НАЗАВЖДИ»

23 травня у Новомосковській центральній дитячій бібліотеці було проведено цікавий день інформації «Книга сьогодні – книга назавжди».
Наше місто відоме далеко за межами України завдяки саме спортсменам, які примножують його славу.


Під час інтелектуально-спортивного треку «Позмагайся з вітром, або подорож із детективним присмаком» члени клубу «Стильне покоління» (керівник Тонконог Г.В.), мали змогу зустрітися не у стінах бібліотеки, а на базі спортивної секції з академічного веслування.
Учасники клубу завітали на зустріч з Ляльчук Наталією Віталіївною, чемпіонкою Європи, України, призером Кубку світу, фіналісткою Олімпійських ігор у Пекіні (2008 р.) та Лондоні (2012 р.) з академічного веслування. Вона представляла нашу країну та наше місто у таких країнах як Німеччина, Угорщина, Китай, Польща, Єгипет та багатьох інших.


Юні читачі (кл. керівник Вахула І.А.) із захопленням слухали відому спортсменку. Вона розповіла про здоровий спосіб життя, про те, як заняття спортом допомагає формуванню сильної особистості. Також хлопці почули і розповіді фіналістів міжнародних змагань Монашко Насті (ЗССО №7, 9 кл) – кандидата у майстри спорту та Чугуєвського Данила (СШ №18, 8 кл), який має вже дорослий розряд.
І тренер, і його учні продемонстрували багато медалей, які вони здобули під час змагань, та фотографії з моментами спортивного життя.


Члени клубу також довели, що вони багато читають книг, тож змогли правильно відповісти на непрості питання вікторини. До речі, майже усі хлопці, члени клубу, успішно займаються спортом та вже отримали різні нагороди.
Бути здоровим, жити активно – це стильно та позитивно! Тож юні читачі радять усім відвідувати дитячу бібліотеки, аби дізнаватися про цікаве та корисне!