В НОВОМОСКОВСЬКОМУ У ТЕРЦЕНТРІ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ЇХ РОДИН ПРОЙШОВ ТРЕНІНГ

6 червня 2019 року у Новомосковському Територіальному центрі соціального обслуговування розпочався тренінг «Соціальна згуртованість. Проектна діяльність та розвиток громади» з ветеранами конфлікту на сході України та членами їх сімей для обговорення та планування соціального згуртування.

 

Учасники тренінгу навчалися навичкам лідерства, адаптивності, міжособистісного спілкування, ведення переговорів та ефективного діалогу, роботі в команді та управління часом.

 

«Соціальна згуртованість є своєрідним «цементом», що єднає суспільство. Це стосується як горизонтальних зв’язків між різними суспільними групами, так і вертикальних відносин між людьми та владою.

 

У кожній громаді є люди, які найбільше потребують підтримки. Допомогти їм можна, не лише сподіваючись на владу, але й об’єднуючи зусилля всіх жителів. Обслуговуючи одиноких пенсіонерів, малозабезпечених та інвалідів Новомосковський територіальний центр не може бути осторонь соціальних проблем учасників бойових дій та їх сімей», – повідомили організатори тренінгу.