Чи буде покарано ЗЛО?

З приходом у Новомосковськ одіозного нардепа від БПП Вадима Григоровича Нестеренка місто поринуло в ХАОС, створюваний Нестеренком і його оточенням.

ХАОС у місті Новомосковську триває вже майже п’ять років, і його, на нашу думку, в змозі зупинити тільки новий Президент і його команда.

Захопивши по беззаконню владу в місті, не без допомоги колишнього президента Петра Порошенка, Нестеренко поставив на потік незаконне виділення земельних ділянок під комерцію в центрі міста під «дахом» прокуратури і поліції. Але на цьому Нестеренко і його оточення не зупинилися, підім’явши під себе весь наркобізнес, від якого мають прибутки більші, ніж від виділення землі.

Саме нардеп від БПП Вадим Григорович Нестеренко і його оточення несуть повну відповідальність за продаж алкогольних напоїв і наркотиків нашим з вами дітям, у тому числі й неповнолітнім. Під благими намірами доступного бізнесу в місті Новомосковську Нестеренко і його оточення видають дозволи на відкриття так званих «наливайок» – пивних павільйонів та лотків, в яких продають не тільки спиртне, але і наркотичні засоби.  При цьому майже всі таксисти міста, що працюють нелегально, вже давно продають наркотики, доставляючи їх замовникам на місця, і про це прекрасно знають прокуратура і поліція міста Новомосковська. Але вони, як то кажуть, в «долях» з Нестеренком і його командою.

На думку начальника поліції Олександра Чіпця і прокурора Микити Тихонова «гроші не пахнуть, а продаж наркотиків ще й довести потрібно».

Це повністю пояснює той факт, чому саме прокуратура та поліція не поспішають порушувати щодо чиновників міста кримінальні справи за розкрадання бюджетних коштів, вкрадених на будівництві дитячого садка «Чебурашка», на реконструкції площі Героїв, бо вони «кришують» наркобізнес Нестеренка, отримуючи за це «відкати» і купуючи квартири та елітні автомобілі.

З приходом новообраного Президента нашої країни Володимира Зеленського нам би хотілося поставити йому запитання: «А чи буде покарано ЗЛО в погонах і з депутатським мандатом ?!»

А на майбутніх позачергових виборах, призначених Президентом Зеленським на 21 липня цього року ми пропонуємо вам не голосувати за самовисуванця, кандидата в народні депутати Нестеренка Вадима Григоровича, який знищує наше місто та його мешканців.