ЛИХІ 90-ТІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ? БАНДИТИ НАРДЕПА НЕСТЕРЕНКА СКОЇЛИ ОЗБРОЄНІ НАПАДИ НА АВТОМОБІЛІ, ЩО ДОСТАВЛЯЛИ «СІЛЬСЬКУ ГАЗЕТУ» ЧИТАЧАМ

Крісло під нашим народним депутатом України від БПП Вадимом Нестеренко уже не прос­то хитається – воно голосно тріщить і розсипається. Результати його діяльності у Верховній Раді – загальновідомі, а вигадкам його прикормлених ЗМІ вже ніхто не вірить і не підтримує.

Тому підтримка населення – нуль! І нерви здали…

12 червня, на автомобіль, в якому знаходились представники редакції “Сільської газети” було скоєно розбійний напад групою тітушок яких направив нардеп Вадим Нестеренко. Вісім невідомих, погрожуючи зброєю, заблокували автівку своїми автомобілями, увірвалися в салон і забрали всі примірники свіжого номера газети, що доставлявся в селище Знаменівку.
Нападники погрожували фізичною розправою, якщо розповсюдження газети терміново не припиниться, пробили колеса автомобіля і з місця події зникли. 

Новомосковська поліція на виклик журналістів не реагувала.


«Сільська газета» є суспільно-політичним друкованим виданням, яке розповсюджується на території Новомосковського, Магдалинівського і Юр’ївського районів.
З головним редактором «СГ» нам зв’яза­тись не вдалося, але газета «Сьогодні» повідомила, що в редакції «Сільської газети» у вчиненому звинувачують героя їхніх публікацій – кандидата в нардепи Вадима Нестеренка.


Це нагадало нам події з “Новомосковською правдою”, коли протягом останніх 5 років депутати Новомосковської міської ради намагалися ліквідувати нашу газету через суди і через рішення сесій, а приміщення, в якому раніше розміщувалася редакція, неодноразово грабувалося, майно псувалося. Зараз найняті негідниками особи збирають свіжі номери газети по під’їздах і знищують їх. Звичайно, що кожному зрозуміло, чиїх рук це справа…


Аналіз матеріалів, які публікує «Сільська газета», вказує на їх досить критичний характер щодо діяльності депутата від БПП Вадима Нестеренка.
У повідомленні Нацполіції про реєстрацію заяви, яку вони неохоче зареєстрували  про кримінальне правопорушення вказано, що нападники були на трьох автівках: Фольксваген Туарег АЕ 0030 ЕР, Нісан Х-трейл АЕ 8792 КВ та Хюндай Сантафе АЕ 6992 КМ. За даним фактом слідчим відділом Новомосковської поліції відомості внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 10 років із конфіскацією майна.


У цей же день, 12 червня, «Полезная газета Новомосковска» яка належить депутату міськради наркоману Андрію Александровичу та яку небезпідставно пов’язують з нардепом Вадимом Нестеренком, опублікувала його інтерв’ю щодо «Сільської газети», в якому він охрестив її «смешная газетка» і обурився, що його в ній назвали головним «коррупционером», «вором» и «представителем старой кррумпированной власти».


 Так невже це є достатньою підставою для бандитського нападу?

 Вважаєш, що про тебе опублікували брехню, – звернись до суду, який тобі вже давно наледить. Захисти свою честь і гідність. Якщо вони, звичайно, є…
Та на цьому бандитизм на Новомосковщині під прикритям поліції не закінчився. Нас­тупного дня, 13 червня, відбувся ще один напад – на автомобіль, що доставляв «Сільську газету» в Юр’ївський район. Знову погрози і знову пошкодили автівку и знову поліцівя не реагує.


Свою позицію стосовно описаних подій оприлюднила Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України: «Секретаріат обласної організації НСЖУ глибоко стурбований цими прикрими фактами і вважає їх неприкритим замахом на свободу слова, – йдеться в заяві ДОО НСЖУ. – Адже будь-яка незгода з висловленими на сторінках видання думками повинна вирішуватись цивілізовано, в суді, а не кримінальними методами 90-х років. Ми вимагаємо від правоохоронних органів ретельного, оперативного й об’єктивного розслідування наведених фактів і безумовного покарання винних. Звертаємося також до передвиборчих штабів і партійних осередків регіону з пропозицією давати відповідну оцінку таким діям, не допускати в ході передвиборчої кампанії будь-яких утисків свободи слова та перешкоджання професійній діяльності журналістів».


Пригадується одна із сатир давньогрецького письменника, в якій він описує суперечку між Прометеєм і Юпітером. Коли розгніваний Юпітер, що був не в силах переконати Прометея, вдався до останнього «аргументу» – схопився за громову стрілу, щоб метнути блискавку в свого опонента, Прометей сказав: «Ти берешся за блискавку замість відповіді, – значить, ти не правий».
Бо відповідати на опубліковане журналістами – просто НІЧОГО. А недоторканним залишитися ой як хочеться!