Ксенія Дзегарницька – придворний Вадима Нестеренка поет – опублікувала сьогодні чергові байки на тему «Який молодець наш нардеп».

Що цього разу зробив для міста рейдер Вадим Григорович Нестеренко? Як завжди, нічого!


Виявляється, гоп-компанія Нестеренка отримала команду публікувати все підряд, починаючи з моменту обрання його нардепом у 2014 році. «Продовжую слідувати по пунктах “карти добрих справ” народного депутата Украъни выд БПП Вадима Нестеренка», – пише продажна Ксюша Дзегарницька. Куди вже відвертіше про піар-компанію шефа!
Перед цим співала оди за начебто якусь його роль у закритті Кулебівського звалища у 2014 році, спывала та грошы получала. 


Тепер – про заміну вікон в дитсадках. Це історія 2017 року.


І тут знову вкотре наголошу, що для тих, хто у 2017 році не читав газету “Новомосковська правда”, можливо, все написане Дзегарницькою здається правдою і хтось навіть повірить, що рейдер Вадим Нестеренко зі своєю кишеньковою фірмою «Стройінвест» щось зробили виключно в інтересах дітлахів, а не для особистої наживи.


Мусимо вас розчарувати – і з вікнами для дитсадків все відбулося за суворо встановленими правилами дерибану бюджетних коштів з боку рейдера Нестеренка та його оточення.
Пропонуэмо ознайомитися зі скріншотами трьох газет “Новомосковська правда” – від 18 і 25 травня і 6 червня 2017 року. Перший матеріал має назву «Компанію «Стройінвест» активно відбілюють», другий – «Як через вікна вилітають на вітер наші гроші», третій – “У пошуках стрілочника”.


Як би не рвав на собі волосся рейдер Нестеренко, як би не кричав щоденно в телекамеру ТРК «Самарі», що “Новомосковська правда” публікує брехню, від фактів нікуди дітися – жоден наш матеріал не був визнаний в судовому порядку таким, що не відповідає дійсності. 


В інших містах після таких публікацій уже були б перевірки контролюючих органів і хтось би сидів. Але у Новомосковську суди, поліція та прокуратура під контролем у рейдера Нестеренко, вони з його кішены отримують гроші. З посад позлітали б точно. У нас в Новомосковську все проплачено, все куплено. Видалити цю пухлину з хворого організму міста можна лише хірургічним шляхом – через дружне голосування на виборах за Слугу народа. Приберемо головного бандита Вадима Нестеренка – інші самі втечуть, бо «даху» вже не буде. А проведений повний аудит міста (з цього, безумовно, треба буде починати) покаже, чому Новомосковськ занепадає і хто з нього висмоктував останні соки. 


Читайте уважно. Це наші діти. На них наживаються. А батьків тримають за телепнів, яким завжди можна навішати локшину на вуха.
А самі тим часом трамбують кишені бюджетними грошима, за які потім нас частують «безкоштовними» пасочками, млинцями і курячими крильцями, роздають по 200-500 гривень за «правильне» голосування, щоб ще 5 років нас грабувати.

ДУМАЙ-те!