Шістка нардепа Нестеренка Іван Жадан продовжує обманювати виборців, змінюючи партії, як рукавички

ЗМІ неодноразово писали про те, як кандидат Іван Олегович Жадан обманним шляхом зареєструвався в ЦВК під прапорами політичної партії «Голос» Святослава Вакарчука.

За допомогою всім відомого Вадима Нестеренка кандидат Жадан владнав скандал, підчистив історію та прибрав з агітаційних щитів зі своїм неголеним обличчям символіку політичної партії «Голос».

Але ще не встиг вщухнути один скандал, як тут же спалахнув наступний!

Подаючи документи, необхідні для реєстрації кандидата в народні депутати, Іван Олегович Жадан спочатку вказав, що він є членом політичної партії «Голос».

Після скандалу він документи підчистив і вказав, що він безпартійний і не є членом жодної політичної партії України.

 

 

Але ось яка прикрість: у розпорядження нашої редакції потрапили документи, які підтверджують приналежність на сьогоднішній день Івана Олеговича до політичної партії «УКРОП».

 

 

Згідно інформації, наданої нам Дніпропетровською обласною організацією «УКРОП», Іван Олегович Жадан знаходиться в рядах партії з 2015 року і до цього дня, та є дійсним членом політичної партії «УКРОП».

 

Заяву про вихід з політичної партії «УКРОП» Жадан Іван Олегович не подавав, і чому саме він соромиться своєї політичної приналежності – абсолютно незрозуміло.

 

У 2015 році на виборах у депутати Новомосковської міської ради Іван Жадан балотувався зі своїм другом Кирилом Яновським від партії «УКРОП».

 

Яновський в депутати пройшов, а ось Івану Жадану жителі міста не довірили своє представництво в міській раді та не проголосували за його кандидатуру. Та й Кирило Яновський згодом підвів виборців міста, які проголосували за його кандидатуру.

 

На даний момент нами були направлені документи до ЦВК з проханням розібратися і вжити необхідних заходів до потенційного брехуна Івана Жадана.

 

Ну а ви, шановні жителі нашого міста, читайте і робіть висновки, за кого віддати свій голос 21 липня 2019 року.