ХОЧУ В ДЕПУТАТИ! ДЯДЯ ВАДІК, ДУЖЕ СИЛЬНО ХОЧУ В ДЕПУТАТИ! НУ БУДЬ ЛАСОЧКА, НЕХАЙ МЕНЕ ВІЗЬМУТЬ У ДЕПУТАТИ!

Місто Новомосковськ славетне не тільки своїми гарними лісовими масивами та парком, а й хворими на всю голову людьми, які, перш за все, називають себе ПАТРІОТАМИ.

Ітиметься про боягузливого «патріота» міста Новомосковськ Івана Олеговича Жадана, який позиціонував себе як «патріот», захисник міста та всієї нашої країни.

Але коли наш патріот спробував подовжити контракт військовослужбовця, йому запропонували з’їздити в АТО і продемонструвати свій патріотизм у справі, а саме: наскільки він готовий стати справжнім захисником Батьківщини.

Від такої пропозиції Іван Олегович Жадан відмовився і залишив лави української армії із радістю.

Хотілося б зазначити, що службу в лавах української армії, спочатку як призовник, а потім вже і за контрактом, наш «герой» Іван Жадан проходив у Генштабі в місті Києві.

До київського Генштабу наш «герой» потрапив після того, як його тато Олег Жадан відніс до військкомату подяку у вигляді хабаря.

Саме таким чином, сховавшись у теплому місці в тилу, Іван уникнув долі воювати в АТО на передовій, куди його повинні були направити в той час, коли наша країна потребувала захисників.

Після призову Жадан-молодший підписав контракт, а ось коли час прийшов його продовжувати, то обов’язковою умовою подовження було піти в АТО на пів року.

Наш «патріот» Іван Жадан злякався і, відмовившись від продовження контракту, повернувся додому.

Як цивільний, Жадан спробував себе в ролі блогера, журналіста та громадського діяча, але  тільки стати справжнім блогером, журналістом та й громадським діячем йому не вдалося. А ось кишеньковим активістом нардепа Нестеренка вийшло, і справа пішла як по маслу.

Підлизавши народному депутату України від «Блоку Петра Порошенка» Вадиму Григоровичу Нестеренку 5-у точку, Іван Жадан почав отримувати різні грамоти: такі, як, наприклад, «кращому громадському діячеві». При цьому городяни Івана Жадана громадським діячем не вважають і взагалі не впевнені, що він  таким є.

За наказом нардепа Нестеренка нашого «героя» і його подружку Ксюшку Білоус-Дзегарницьку міська влада почала запрошувати на різні заходи, що проводилися нею. А ті, у свою чергу, на особистих і фейкових акаунтах писали оди владі й самому Нестеренку.

У березні 2018 року в Піщанській ОТГ відбулися вибори, у яких за командою нардепа Вадима Нестеренка, ці дві особи – Іван Жадан і Ксенія Білоус-Дзегарницька – взяли участь.  Іван Жадан йшов у депутати та набрав аж 0 голосів, а Ксенія Білоус-Дзегарницька претендувала на голову Піщанської ОТГ і набрала близько десятка голосів своїх подружок (примітка автора: за її кандидатуру навіть тато з мамою не проголосували, посоромилися, швидше за все).

Після виконаного хоч і не до кінця наказу Нестеренка, Ксенія Білоус-Дзегарницька отримала від свого боса у вигляді винагороди посаду журналіста та головного редактора інтернет-ресурсу «Новомосковськ онлайн», «типовий Новомосковськ» і «Новомосковськ без нафталіну». Наш «герой» Іван Жадан у якості винагороди отримав від нардепа посаду директора комунального підприємства «Спорт для всіх».

Працівники КП «Спорт для всіх» подейкують, що з Івана Жадана директор дуже поганий. Колеги Жадана неодноразово просили нардепа прибрати нинішнього директора, від якого підприємству користі немає, і поставити керівником людину, яка розуміє, що робить і для чого.

Але Нестеренко відмовився прибирати Жадана з посади директора КП «Спорт для всіх», пригрозивши звільненням тим, хто буде демонструвати незадоволення.

Нещодавно нам стало відомо, що псевдопатріот Іван Жадан отримав від свого боса нардепа Вадима Нестеренка чергове завдання, згідно з яким Іван Жадан повинен піти в нардепи і відтягнути голоси виборців у конкурентів Нестеренка на позачергових виборах до ВР, які відбудуться 21 липня поточного року.

Завдання Івана Жадана – зареєструватися в ЦВК як кандидат в народні депутати України по 38-му виборчому округу, в інформації вказати, що він фактично є кандидатом від політичної партії Святослава Вакарчука «Голос». Власне кажучи, так він і вчинив.

 

 

Нам стало цікаво, невже Святослав Вакарчук взяв до свої лав боягуза, псевдопатріота та шістку рейдера Вадима Нестеренка Івана Жадана?

 

Ми звернулися із запитом до політичної партії «Голос» Святослава Вакарчука. Відповідь не змусила на себе чекати: як виявилося, Іван Жадан не є членом партії «Голос».

 

Про те, що він представляє партію «Голос», керівництву партії невідомо, і ніхто не уповноважував Жадана бути представником даної партії, а тим більше, не надавав йому дозволу на використання символіки партії «Голос» на своїх білбордах.

 

 

За наданою нам інформацією, центральне керівництво партії «Голос» вживає всіх необхідних заходів, щоб усунути самозванця-кандидата Івана Жадана.

Так само нам цікаво, звідки у Івана Жадана гроші на заставу, що становить близько 42 тис. грн., і звідки гроші на білборди, де він розмістив себе, любимого, ще й неголеного?!

Рекламне агентство «Формат» поінформувало нас про те, що всі білборди на території міста Новомосковська викуплені кандидатом у народні депутати України Вадимом Григоровичем Нестеренком.  Так само нас поінформували і про те, що агітаційний плакат кандидата Івана Жадана рекламне агентство розмістило на викуплених Нестеренком площах, за його ж вказівкою.

Виходячи з наданої нам інформації, ми можемо сміливо стверджувати, що псевдопатріот Іван Жадан шахрайським шляхом використовує логотип політичної партії «Голос» і є технічним кандидатом Вадима Нестеренка.

Як нам стало выдомо, кандидат Іван Жада є членом партії “УКРОП”