Новомосковці НЕ ПОСПІШАЮТЬ гасити борги з централізоване опалення ДОТИ, ПОКИ ПРИ ВЛАДІ ВАДИМ НЕСТЕРЕНКО

У багатьох жителів міста Новомосковська накопичилися не малі суми заборгованості за централізоване опалення.

Загальна заборгованість населення за оплату централізованого опалення станом на 9 липня 2019 р становить близько 28 935 000,00 грн.  (!)

Ви тільки вдумайтеся в цю цифру!  28,9 мільйона гривень, яку Вадим Нестеренко та його команда могли б покласти собі в кишеню.

Виникає справедливе запитання: чому новомосковці не платять?

Відповідь проста, поки при владі народний депутат України від “Блоку Петра Порошенко” Вадим Григорович Нестеренко та його близькі люди, жителі міста не поспішають гасити борги за тепло.

Але на щастя, до початку опалювального сезону ще є час, і час прибрати нардепа Вадима Нестеренко теж є.

Всього лише потрібно прийти 21 липня на виборчі дільниці та проголосувати за політичну партію “Слуга народу”.

А саме за 14 номер у бюлетені – за кандидата від політичної партії “Слуга народу” Владислава Бородіна.

А це означає, що у нас є шанс прибрати Нестеренко і зажити по-людськи, погашаючи борги за тепло і знаючи, що гроші не підуть в кишеню Нестеренката його людям.

Кожен у нашому місті зобов’язаний платити за свій комфорт.  Нічого в нашому світі не буває безкоштовно та якщо Ви живете взимку в теплі та в місті влада не в руках Нестеренка, то потрібно й платити за надану Вам послугу.

Тому, шановні жителі Новомосковська, зробіть правильний вибір, проголосуйте за партію “Слуга народу” і віддайте голос за мажоритарника від “Слуги народу” Владислава Бородіна.

Щоб не погіршувати ситуацію і не накопичувати боргів, знайдіть час, прийдіть на виборчу дільницю і зробіть правильний вибір!