ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ КОНФЛІКТУ НА СХОДІ КРАЇНИ У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

9 червня 2019 року в приміщенні Новомосковського територіального центру відбувся другий тренінг «Психічна травма. Допомога та самодопомоги. Система ресурсів BASIC PH».

Сам же тренінг проводила Проніна Валентина Володимирівна – психолог центру медичної реабілітації госпіталя ветеранів війни при лікарні ім. Мечникова, м. Дніпро.

На занятті розглянули психологічні ресурси виходу із стресу. Як завжди захід пройшов дуже цікаво та корисним для самодопомоги. Перша частина – практичне заняття, а друга – психологічне консультування.

Адміністрація Терцентру запрошує усіх бажаючих прийняти участь в наступних тренінгах, а також в особистих консультаціях. Валентина Володимирівна буде працювати разом з колективом терцентру на користь громади на протязі року. Заняття будуть проводитися в перший та четвертий вівторок місяця з 10.00 до 18.00 в приміщенні клубу Новомосковського територіального центру.

Тренінги складаються з двох частин: перша половина тренінгу – практичні заняття, після обіду психологічне консультування (за потребою). На наступному занятті 23 липня продовжаться практичні методики самодопомоги.