Знаєте, шкода, що об`єднуючим фактором для багатьох з нас за останні роки стали війна, економічний геноцид, екологічні проблеми і безвідповідальна влада.

Особистий рекорд за вчора по зустрічам – загалом 13 зустрічей, близько 600 людей, жителі Новомосковська і Магдалинівського району, працівники різних сфер. Знаєте, шкода, що об`єднуючим фактором для багатьох з нас за останні роки стали війна, економічний геноцид, екологічні проблеми і безвідповідальна влада.

Це жахливо, бачити, як плаче жінка біля закладу соціальної служби, через те, що їй відмовляють у субсидії. Так, згідно з чинним законодавством відмова була обґрунтованою, але чинне законодавство не враховує байдужості дітей, які не допомагають власним батькам, не враховує низькі зарплати і пенсії. Нас звикли всіх уніфікувати і розробили механізми, коли система перемелює людські долі. Так не повинно бути. І так більше не буде.

Спілкувався я з робітниками меблевої фабрики і інших малих і великих підприємств, яких більш за все турбують проблеми екології і розповсюдження наркотиків на території Новомосковська. Кажуть, місцева влада не звертає уваги, а поліція здебільшого не тільки не чинить спротиву цьому факту, а ще й покриває злочинців.

Щодо екології: більшість містян сподіваються, що екологічні проблеми будуть взяті під контроль. Це стосується вивозу і переробки сміття, реальних перевірок промислових підприємств, які забруднюють довкілля, зупинки мартенівських печей, і в першу чергу, потрібно перекрити корупційні схеми. Номінальні перевірки повинні відійти у минуле, разом з особами, які до них причетні.

Досить велика кількість людей прийшла на зустріч в Магдалинівський будинок культури. Дивовижна аудиторія! Люди, які не просто озвучують проблеми: вирубка лісів, занепад сіл, пенсії, рейдерські захоплення земель і інші. Ці люди навчилися самі відстоювати свої права. Їм важко але вони активні, обізнані і я дуже хочу допомогти в реалізації їх проектів. Серед яких очищення ставків, ремонти шкіл, дороги. Так, всі ці питання повинна вирішувати міська влада і вирішувала б, якби їй не протидіяли «хазяї життя». Розібравшись в першу чергу з ними в правовому полі, а не так, як вони самі звикли вирішувати проблеми, ми зможемо подолати будь що.

Тому що разом, ми не просто сила – ми вільний народ незалежної України. Я хочу, щоб наступні п’ять років нас єднали не проблеми, а шляхи їх вирішення, свята, звершення, радість перемоги, нашої з Вами спільної перемоги. А в тому, що перемога буде за нами, я впевнений на 100 відсотків.