Про здоров’я держави і його керівних органів можна судити по багатьох речах – Владислав Бородін

Про здоров’я держави і його керівних органів можна судити по багатьох речах, але один з ключових критеріїв в більшості країн світу – це відношення до своїх військових і їх родин, до тих самих людей, які стають між мирним суспільством і війною, втрачаючи найцінніше – життя і здоров’я.

Вчора я провів дві найбільш знакові зустрічі у своєму передвиборному графіку: зустрічі у військових містечках Черкаське і Гвардійське.

І я на власні очі побачив, як саме весь цей час політики і можновладці відносилися до наших військових і їх родин. Коли дороги розпочаті і кинуті, коли вода у людей відсутня місяцями або поставляється по годинам, коли мерзотники, що називають себе нардепами, приїжджають в нетверезому вигляді і шантажують людей, коли зусиллями цих же нардепів вчергове саботується створення ОТГ.

Повірте, я досить міцний і мене складно чимось здивувати, але це пробиває. Тому що, підходять з бідою люди, що втратили близьких, і просять тільки про одне – відноситися до них як до людей, а не як до заручників.

Єдине, що вчора після стількох зустрічей, негативу, перейнятого на себе за усіх попередніх депутатів, кандидатів, політиків, давало мені сил і упевненості – це діти. Вперше на зустрічі їх було так багато. Вони слухали, ставили питання, є навіть такі активні маленькі жителі, які вже пишуть мені особисті повідомлення у Фейсбук.

Повірте, заради них варто боротися, варто перевернути світ. А свою точку опори в особі команди і Президента Зеленского я вже знайшов.

Тепер, я впевнений, що ми станемо свідками не лише того, як щури втікатимуть з корабля, під назвою Україна. Ми станемо свідками того, як наша країна зміниться і надії людей виправдаються, можливо вперше за всю історію незалежності.

І ми дійсно здатні багато що подолати РАЗОМ!