Підробний “Слуга народу” Олег Дядік вирішив пройти до ВР під чужим брендом.

На 38-му виборчому окрузі з’явився нікому не відомий кандидат у народні депутати України Олег Дядік.

Сам кандидат Дядік проживає в місті Кременчук, але балотуватися вирішив не у себе на батьківщині, а на Новомосковщині в 38 окрузі.

З перших кроків передвиборчої кампанії кандидата Дядіка стало зрозуміло, чому саме він з’явився на 38-мом виборчому окрузі й чий він технічний кандидат.

По всьому 38-му виборчому округу були викуплені всі рекламні площі одним чоловіком – його ім’я Вадим Нестеренко, він є чинним народним Депутатом України від «Блоку Петра Порошенка», на даний момент Нестеренко є кандидатом у народні депутати й так само балотується по 38 виборчому округу.

На подив жителів міста Новомосковська, та й усього округу, кандидат Дядік з’явився на білбордах, які викупив кандидат Нестеренко.  Пізніше кандидат Дядік інтенсивно почав використовувати бренд політичної партії «Слуга народу» і управи на нього знайти неможливо.  Новомосковська міжрайонна поліція вже як п’ять років працює на нардепа Нестеренка, прокуратура і суд теж годуються з його рук.

І саме тому клон «Слуги народу» – технічний кандидат Олег Дядік дозволяє собі розклеювати по місту кустарні листівки, на яких він поруч з президентом Зеленським, підписуючи, що він і є справжній «Слуга народу».

Ми в свою чергу інформуємо всіх жителів України, а зокрема 38 виборчого округу, що справжнім представником Президента України Володимира Зеленського по 38 округу є Владислав Бородін.

Саме Владислав Бородін був висунутий у народні депутати по 38 округу від партії «Слуга народу».

Шановні виборці, не дайте себе обдурити та зробіть правильний вибір!

ЄДИНИМ СПРАВЖНІМ СЛУГОЮ НАРОДУ ПО №38-МУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ Є ВИКЛЮЧНО ВЛАДИСЛАВ БОРОДІН.