Знову підкуп, знову Нестеренко!

Кандидат Нестеренко, як і Порошенко, сподівається виграти передвиборчі перегони за рахунок брудного підкупу виборців.

Недарма Нестеренко у Верховній Раді є членом фракції «Блоку Петра Порошенка», адже і підкуп ці два діяча ведуть однаково, без остраху відповісти перед законом.

За фінансову мережу по 38-му виборчому округу у кандидата Вадима Григоровича Нестеренка відповідає його права рука по фінансам Олексій Фрейдін.

Це той самий Фрейдін, який був довіреною особою в президентську виборчу кампанію у Вілкула. Фрейдін також очолює в місті Новомосковську політичну партію «Опозиційний блок».

Але повернемося до того «бєспрєдєла», який влаштував Нестеренко в 38-му окрузі: саме тут, шляхом масових фальсифікацій та підкупу Нестеренко переміг у 2014 році на позачергових виборах.

У 2014 році його «дахом» був президент України Петро Олексійович Порошенко, якого, на щастя, вже немає.

Але є прокуратура, поліція та суд, які майже всі п’ять років годувалися з рук нардепа Нестеренка, та які на цих передвиборчих перегонах забезпечують йому «дах», відмазуючи його людей, спійманих на підкупі, вірніше людей Олексія Фрейдіна, які куплені для кандидата Нестеренка.


Фото відео Радянська 22.

 

Незважаючи на факти, а саме – свідчення, фото- та відеофіксацію – поліція та прокуратура нічого кримінального в діях представників кандидата Нестеренка не вбачає, та й сам підкуп вони не вважають підкупом.

Після чергової фіксації процесу підкупу виборців на користь кандидата Вадима Григоровича Нестеренка поліція приїхала та знехотя опитала фігурантів протизаконної діяльності, записала та відпустила, сказавши, що буде розбиратися.

 

Нагадаємо, що по першому епізоду вони вже два тижні розбираються, але ніяк розібратися не можуть.

 

Швидше за все цій справі не дадуть ходу!

 

Ми хотіли б показати відео з далекого 2014 року, коли Нестеренко вів підкуп виборців, і як після цього фігуранти не зазнали жодних покарань.

 

Шановні жителі Новомосковщини!

Наша колись прекрасна Новомосковщина не витримає ще п’яти років правління агрофеодала Вадима Григоровича Нестеренка!

 

Якщо його зараз ще раз оберуть на найближчі п’ять років, то на Новомосковщині буде ліквідовано геть усе фермерство!

 

Рейдер Нестеренко та його оточення знищать усі фермерські господарства!

 

Ми просимо вас, у тому випадку, якщо ви все ж таки взяли гроші від людей Нестеренка, не голосуйте за нього, ніхто не перевірить і не дізнається!

 

Голосуйте по совісті!

 

Голосуйте, розуміючи, що нам з нашим вибором доведеться жити найближчі пять років!