Ванька Жадан – шістка Нестеренка, пролетів, ставши посміховиськом

Відбулися позачергові вибори по 38-му виборчому округу. Ми всі вже з вами знаємо, хто переміг, а хто, як то кажуть, пролетів, як фанера над Парижем.

Усі технічні кандидати одіозного нардепа Нестеренка пролетіли, спалюючи його гроші, і Ванька Жадан не став винятком в даному випадку.

Ми ж з вами всі розуміли, що у шістки Нестера Івана Жадана шансу виграти або посісти якесь почесне місце не було та вже й не буде!

Громада Піщанської об’єднаної територіальної громади показала Івану Жадану своє ставлення як до нього, так і до того, хто його послав балотуватися до Піщанської ОТГ.

Нагадаємо читачам, що Іван Жадан набрав 0 голосів на виборах у Піщанську ОТГ.

Таке ж ставлення до його жалюгідної особистості показали жителі виборчого округу №38, не підтримавши його на позачергових виборах, і швидше за все, на цьому кар’єра Івана Жадана закінчена.

Нестеренко програв, від влади в недалекому майбутньому його відсторонять.

За всі свої злодіяння, які Нестеренко зробив, він незабаром відповідатиме.

І його оточення теж понесе заслужене покарання, а Іван Жадан не стане винятком, у тому числі й за брехливу писанину на фейкових акаунтах йому доведеться відповісти сповна.

Ми, в свою чергу, простежимо, щоб такі моральні виродки, як Іван Жадан, Сергій Горошко, Олексій Фрейдін і Олександр Гаркавенко відповіли та отримали по заслугах.

Ми вітаємо всіх жителів 38-го виборчого округу з перемогою над агрофеодалом Вадимом Григоровичем Нестеренком.