У НОВОМОСКОВСЬКУ ВІДБУЛОСЯ ТВОРЧЕ РАНДЕВУ «МУЗИКА ТВОЄЇ ДУШІ»

1 вересня в  Новомосковській бібліотеці – філії № 3, разом з міським клубом культури, у щирій душевній атмосфері проведено творче рандеву «Музика твоєї душі».

 

Напевно, найпростіший спосіб зробити свій день особливим – знайти час для спілкування з друзями однодумцями у затишний залі бібліотеки і створити ту саму атмосферу, якої так не вистачає нашим шаленим будням – атмосферу спокою, гармонії, умиротворення, задоволення тим, що відбувається із тобою саме в цей момент. За ці відчуття можна віддати багато! Навряд чи можна придумати щось краще для затишного вихідного дня , ніж гармонійне звучання та неперевершене виконання гарної музики та віршів.

 

 

Це була зустріч із друзями, однодумцями, шанувальниками пісні та поезії і справжніми цінителями мистецтва.

Музика, вірші, гумор – все це злилося в неперевершену атмосферу, в якій взяли участь музиканти та співаки Шевченко І.В., Кириченко В.Г.,., Бігма В.І., Красовський А.М., Саламатова О.М., Заозірна К.Ф.,Щербина Л.Ю. та Хріннік С.І.
Вірші читали Коваленко В.І., Журавель І.М.., Калита Н.М., Сокол В., та Шевченко В.П. та Чухно О.А.
Всі присутні із задоволенням підспівували артистам, раз у раз лунав сміх, посмішки не сходили з облич гостей всі дві години музичного вечора.