Прокуратура області розпочала слідчі дії стосовно ТОВ «СК Стройинвест» Дениса Островського

Про те, що на реконструкції площі Героїв у місті Новомосковську колишній народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Григорович Нестеренко і йому підконтрольна фірма-прокладка ТОВ «СК Стройинвест» вкрали не один мільйон бюджетних гривень, ми писали неодноразово.

Неодноразово ми зверталися до правоохоронних органів з вимогою проконтролювати й перевірити цільове використання коштів.

Але Новомосковська міжрайонна прокуратура геть відмовлялася прислухатися, а тим більше перевіряти фірму-прокладку, яку лобіював нардеп Нестеренко і яка, за дивними обставинами, вигравала всі тендери по 38-му виборчому округу.

Зберігала мовчання й поліція міста Новомосковська під керівництвом Олександра Чіпця, якого після зміни влади в країні не прибрали й навіть не звільнили, а просто перевели начальником поліції в інше місто – місто Синельникове, щоб він там продовжував свою корумповану діяльність.

Відверто кажучи, ми вже не сподівалися на справедливість, а тим більше на справедливе покарання, знаючи про те, що прокуратура, поліція й суд загрузли в корупції, але раптом у нас з’явився промінчик надії на світле майбутнє.

Нам електронною поштою передали документ, в якому йдеться, що незважаючи на повну бездіяльність Новомосковської поліції, а тим більше прокуратури, слідчі Дніпропетровської обласної прокуратури за заявою представника громадської організації «Наш Новомосковськ» Ірини Ялової все ж таки почали перевірку цільового використання державних коштів,  які пішли на реконструкцію площі Героїв у місті Новомосковську.

https://opendatabot.ua/court/84096532-037c8d6ba3001a1f2c7f6951d4917a5d?fbclid=IwAR2SxzM8zwZAX3URFU5nBXyP9f2nDFuHbP-Lj06ZlRsbviCh9WwqWIHyB-A

На даний момент слідчі прокуратури отримали рішення суду на виїмку документації у фірми-прокладки ТОВ «СК Стройинвест».

Далі, якщо номінальний директор фірми не надасть відповідні документи, то будуть проведені обшуки.

Ми сподіваємося, що виїмкою документації та обшуками правоохоронці не обмежаться й доведуть справу до суду. Щоправда, нам би хотілося, щоб кримінальну справу стосовно ТОВ «СК Стройинвест» не розглядав Новомосковський міськрайонний суд, який, на нашу думку, має тісні зв’язки з Вадимом Нестеренком.

Ми і далі будемо продовжувати стежити за ситуацією та інформувати наших читачів.