У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОЙШЛО ПОКАЗУШНЕ ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ВІДДІЛЕНЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

У середу, 18 вересня,  для жителів нашого міста та медпрацівників відбулась чергова показуха від міської влади. Влада офіційно відкрила повністю оновлений корпус Новомосковської центральної міської лікарні (раніше це був корпус інфекційного відділення).

Даний медичний корпус Комунального закладу «Новомосковська ЦМЛ» було побудовано ще у 1900 році. Через тривалий термін експлуатації будівля корпусу потребувала негайного капітального ремонту та немалих коштів.

Численні пошкодження даху, дерев’яної підлоги, відсутність системи вентиляції, підвищена вологість повітря – все це мало місце в палатах будівлі, де раніше був корпус інфекційного відділення.

Зокрема, системи водопостачання, водовідведення та електрична проводка створювали взагалі неможливість використання будівлі для лікувального процесу мешканців міста. Через неналежний стан медичного корпусу три роки тому його було частково закрито.

Рішення Новомосковської міської ради щодо проведення капітального ремонту корпусу було прийнято наприкінці 2016 року – з метою покласти собі у кишеню гроші з ремонту.

Ремонтні роботи розпочато у 2017 році, але за відсутності стабільного фінансування їх неодноразово було призупинено. І тільки у 2018-2019 роках, коли нардеп Нестеренко програв вибори до Верховної Ради, міська влада терміново почала витрачати кошти на ремонт, мабуть, для того, щоб побільше вкрасти з бюджету міста.

На сьогоднішній день весь спектр будівельно-ремонтних робіт повністю завершено, але щодо якості ремонтних робіт є багато запитань.

Зі словами привітань з нагоди чергового розкрадання бюджетних коштів на капітальному ремонті лікарні, скажімо так «офіційного відкриття» повністю оновленого корпусу Новомосковської центральної міської лікарні, до присутніх звернулись виконуючий обов’язки міського голови (підозрюваний у двох кримінальних справах) секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови, начальник фінансового управління міськвиконкому Тетяна Дакова (яка зі своєю родиною захопила всі комунальні підприємства міста), головний лікар Центральної міської лікарні Наталія Сіренко, завідувач терапевтичного відділення з кардіологічними ліжками Лариса Романова.

Після проведення псевдо-капітального ремонту по всій будівлі була замінена електрична проводка, до якої у фахівців є запитання щодо якості, проведені нові комунікації водовідведення та водопостачання, опалення, замінені та облаштовані санвузли, стара дерев’яна підлога замінена на нову бетонну та вкрита кахлем, повністю на всій будівлі замінений дах та утеплений фасад з неякісного та дешевого матеріалу, який заборонений пожежною службою.

За проектом у новому корпусі міської лікарні функціонуватиме терапевтичне відділення з кардіологічними ліжками,  неврологічне відділення, пульмонологія та два окремі бокси інфекційного відділення. І все це під одним дахом, незважаючи на заборону Міністерства охорони здоров’я України.

Як пояснила завідувач терапевтичного відділення з кардіологічними ліжками Лариса Романова,  причина такого поєднання відділень полягає в тому, що так вирішила Новомосковська міська влада та особисто Тетяна Дакова, яка курирує охорону здоров’я в місті.

Коли ситуація стала критичною, то Дакова разом з Горошком почали тиснути на медиків міста, ті, в свою чергу, здались та сказали робити, що їм заманеться, вбивайте медицину в місті, тільки не чіпайте нас.

Наразі міська влада робить все можливе, щоб знищити комунальну медицину, щоб люди йшли лікуватися в приватні медичні заклади, які нещодавно були відкриті в місті тією ж Тетяною Даковою та депутатом міськради Світланою Коротич.

Новомосковська міська влада під керівництвом Вадима Нестеренка, незважаючи на те, що він не показується, продовжує знищувати наше місто.