У НОВОМОСКОВСЬКОМУ В КОЛЕДЖІ ЕКОНОМІКІ ТА ПРАВА ПРОВЕЛИ ПРОФЕСІЙНИЙ ВЕРНІСАЖ

Традиційними для Новомосковського коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка стали професійні вернісажі під назвою «Мій  вибір – успіх та професійна кар’єра!», які проводяться для учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл м. Новомосковська та Новомосковського р-ну і не тільки.

Про це на своєму сайті повідомляє адміністрація Новомосковського коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка .

Директор коледжу Піхотіна Любов Миколаївна розповіла школярам про спеціальності, за якими буде здійснюватися  підготовка майбутніх фахівців у коледжі у 2020 році.

В свою чергу, студенти  коледжу презентували свої спеціальності і продемонстрували набуті професійні навички. Майбутні  юристи запропонували школярам  цікаву  відеоподорож  в  юриспруденцію України. Майбутні підприємці разом з викладачем товарознавста Правдою Наталією Володимирівною провели майстер-класи. Майбутні бухгалтери продемонстрували  навички роботи з  програмою «1 С  Бухгалтерія 8.0».  Майбутні ресторатори  провели  майстер-класи по приготуванню коктейлів  та  фруктових чаїв  і  пригостили ними  школярів.

«Ми сподіваємося, що  нашим гостям сподобалося   спілкування  зі студентами коледжу і вони  отримали багато корисної  інформації  та  насолоду від чайної церемонії», – зазначає адміністрація Новомосковського  коледжу економіки та права ім. С. В. Литвиненка.