Влада Зеленського задушила створення незалежних політичних сил в Україні

Ні для кого в нашій країні не буде великим секретом, що в Україні всі політичні партії фінансуються олігархами.

Така ситуація на політичному поприщі регламентується тим, що держава відмовляється фінансувати політичні партії, розповідаючи казочки про те, що в бюджеті немає грошей або їх просто не вистачає.

Але зверніть увагу, що після крадіжки урядом грошей з бюджету, на фінансування політичних партій, зрозуміло, грошей вже не залишається.

З приходом Володимира Зеленського та його команди «ЗЕ» зміни як такі не настали, швидше за все, й глобальних змін не буде.

Ситуація залишається такою й стосовно партійного будівництва в нашій країні.

Якщо є невимазана політична партія, а таких фактично в Україні немає, то у цієї партії немає розвитку, тому що фінансування немає.

Тому і доводиться новоствореним політичним партіям йти за фінансуванням до тих, у кого є гроші, а гроші в Україні є тільки в олігархів.  А вони, в свою чергу, просять провести в депутати своїх людей, або ж взагалі ставлять керувати партією людей зі свого оточення.

Описану нами ситуацію на політичному поприщі підтвердив на телеканалі «Південна хвиля» відомий в Україні блогер-політик Анатолій Шарій.

Нам би хотілося, щоб Президент Зеленський задумався та все ж таки давав хоч якийсь шанс молодим політичним партіям на самостійне існування, підтримуючи їх державним фінансуванням і таким чином забезпечуючи можливість не залежати від олігархів.

Але це нам би хотілося, а Президент Зеленський думає, швидше за все, по-іншому … ..