У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОЙШЛО ПОКАЗУШНЕ ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ВІДДІЛЕНЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

У середу, 18 вересня,  для жителів нашого міста та медпрацівників відбулась чергова показуха від міської влади. Влада, офіційно відкрила повністю оновлений корпус Новомосковської центральної міської лікарні (раніше це був корпус інфекційного відділення).

Даний медичний корпус Комунального закладу «Новомосковська ЦМЛ» було побудовано ще у 1900 році. Через тривалий термін експлуатації та не проведення капітального ремонту, будівля корпусу потребувала негайного капітального ремонту та немалих коштів. Численні пошкодження даху, дерев’яної підлоги, відсутність системи вентиляції, підвищена вологість повітря – все це мало місце в палатах будівлі де раніше це був корпус інфекційного відділення. А системи водопостачання, водовідведення та електрична проводка створювали взагалі неможливість використання будівлі для лікувального процесу мешканці міста. Через неналежний стан медичного корпусу, три роки тому його було частково закрито.

Рішення Новомосковської міської ради щодо проведення капітального ремонту корпусу було прийнято в кінці 2016 року, з метою міської влади заробить собі у карман гроші з ремонту, ремонтні роботи розпочато у 2017 році та за відсутності стабільного фінансування неодноразово було призупинено, і тільки у 2018-2019 роках колі нардеп Нестеренко програв виборі до Верховної ради, міфстка влада терміново почала витрачати гроші на ремонт мабукдь для того щоби побіль ше вкрасти з бюджету міста. На сьогоднішній день весь спектр будівельно-ремонтних робіт повністю завершено, але до якості маются запитання.

Після проведення псевдо-капітального ремонту по всій будівлі була замінена електрична проводка до якою у фахівців є запитання до якисті, проведені нові комунікації водовідведення та водопостачання, опалення, замінені та облаштовані сан вузли, стара дерев’яна підлога замінена на нову бетонну та вкрита кахлем, повністю на всій будівлі замінений дах та утеплений фасад з неякистного та дешевого матеріалу який заборонений пожежною службою.

За проектом у новому корпусі міської лікарні функціонуватиме терапевтичне відділення з кардіологічними ліжками,  неврологічне відділення, пульмонологія та два окремі бокси інфекційного відділення и все це під одним дахом незважаючи на зоборону Міністерством здравоохранения України.

Як пояснила завідувач терапевтичного відділення з кардіологічними ліжками Лариса Романова,  причиною такого поєднання відділень полягає в тому,що так вирішила Новомосковська міська влада та особисто Татяна Дакова яка курірує здравоохранение в містіі. Коли ситуація стала критичною, та Дакова с Горошко почали давити на медекі міста, ті в свою чергу здались та сказали робіть що вам заменется, вбивайте медеціну в місті тільке не трогайте нас.

На разі, міська влада робить все можливе щою знищити комунальну медецину щоб люди шли ликватися в приватні медичні заклади яки нещодавно в місті було відкрито той же Татяной Даковой та депутатом міськради Світланою Коротич.

Новомосковська міська влада під керуванням Вадима Нестеренка не зважаючи на те що Нестеренко не показуєтся проджолвшує знищувати наше місто.