У Новомосковську пацієнти випадають з карет швидкої допомоги

Учора керівник громадської організації «Новомосковськ – наше місто» Костянтин Пузир опублікував у себе на сторінці Facebook відео, відзняте на автомобільний реєстратор.

На даному відео ми з вами можемо побачити, як у місті Новомосковську в районі четвертої прохідної Новомосковського трубного заводу по ходу руху карети швидкої допомоги з неї випадає пацієнт.

При цьому водій швидкої допомоги та сам лікар навіть не помітили зникнення пацієнта.

На відео чітко відображається дата і час даного інциденту:

Як стверджує автор даного відео, він, побачивши, що з карети швидкої допомоги випала людина, зупинився та вийшов з машини з метою надати необхідну допомогу постраждалому, який лежить на дорозі.

Підбігли водій швидкої і лікар та, недовго думаючи, почали звинувачувати водія машини в наїзді на пацієнта. А після того, як водій автомобіля сказав, що він ні на кого не наїжджав, а в автомобілі знаходиться реєстратор з доказом, водій швидкої і лікар забрали пацієнта та поїхали, супроводжуючи нецензурною лайкою водія, який дивом не наїхав на людину, яка випала зі швидкої.

Ми звернулися за коментарем до куратора медицини в місті Новомосковську – Тетяни Дакової (примітка автора: за сумісництвом вона є депутатом Новомосковської міської ради від політичної партії «Відродження» та головним фінансистом міста).

На прохання прокоментувати цей інцидент, пані Дакова відповіла нам «НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ ХЕРНЕЮ» і кинула телефон.

Нагадаємо читачам, що в далекому 2010 році, коли пані Дакова пройшла в депутати Новомосковської міської ради від політичної партії Павла Лазаренка, на той час мер Сергій Мороз зробив її головним фінансистом міста. Цю посаду вона обіймає і по цей час, пройшовши вдруге в депутати, але от тільки вже від іншої політичної сили, за підтримки Вадима Нестеренка та його команди.

Через кілька місяців після призначення пані Дакової головним фінансистом міста, скандальний мер Сергій Мороз, за допомогою нардепа Миколи Солошенка, віддає під її особисте кураторство всю медицину міста. І донині пані Дакова та її близьке оточення курирують в місті фінанси та всю медицину. Саме Даковій належать скандальні реформи медицини у Новомосковську, результат яких ми з вами бачимо зараз на відео.

Хотілося б зазначити, що такі випадки в місті не є поодинокими З кожним днем у Новомосковську медицина вимирає під «чуйним і вмілим» керівництвом пані Дакової.

Останнє «НОУ-ХАУ від Дакової» у сфері медицини відбулося місяць тому: ця бізнес-дама примудрилася за величезні кошти, виділені з бюджету, відреставрувати старе інфекційне відділення лікарні й загнати в це невелике приміщення кардіологію, неврологію, пульмонологію і туберкульозне відділення.

Питання в тому, чи навмисно пані Дакова обрала шлях у бік знищення медицини у місті та чи розуміє вона всю тяжкість відповідальності?

Або це черговий приклад кричущої некомпетентності окремих містечкових керівників, що з іншого боку, так само є прикладом недбалого і посереднього управління, і в тому числі, результатом відсутності якісного державного контролю за подібними ситуаціями на місцях!