У НОВОМОСКОВСЬКУ ПРОВЕЛИ ФОРУМ ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬГО БІЗНЕСУ

30 жовтня поточного року, в приміщенні малого залу Новомосковської міської ради відбувся бізнес форум по  залученню інвестицій  для вирішення основних завдань через розвиток  малого та середнього бізнесу,  шляхом реалізації місцевих інвестиційних програм, орієнтованих на залучення інвестицій на місцевому рівні на 2020-2030 роки.

 

Участь у форумі взяли представники місцевої влади, начальники структурних підрозділів, керівники комунальних установ міста, місцеві підприємці, представники ЗМІ Новомосковська.

Також в роботі  форума прийняли участь запрошений Генеральний директор компанії «European trade and financial Group «Development» Ltd (м.Вена, Австрія)  Пархоменко Сергій Юрійович та його заступник Попович Юрій Юрійович.

Представники міжнародного фонду  розповіли присутнім про підтримку інвестора , основні напрямки розвитку та фінансування малого, середнього та великого бізнесу.  Була озвучена корисна інформація стосовно пошуку інвесторів та залучення інвестицій для реалізації важливих бізнес-проектів у місті, які в подальшому наповнюватимуть бюджет міста та компанії, сприятимуть покращенню інфраструктури та нададуть містянам нові робочі місця.

По завершенню форуму присутні мали змогу поставити представникам міжнародного фонду індивідуальні питання та отримати на них відповіді.