Нарешті прокурор Кулик прокоментував історію з добудованим “курничком” на цілий поверх у “Дипломат Холлі”.

Обов’язково подивіться цей сюжет, якщо не бачили і почитайте потім прокурорське інтерв’ю. А я розповім де Кулик збрехав у цих поясненнях.

Отже, Кулик появу надбудови на кілька сотень квадратів над своєю квартирою пояснив так: «История всплыла только сейчас потому, что срочно надо было какую-то картинку сделать на заседании по коррупции. Поэтому сняли очередной сюжет, не проверив и не разобравшись в сути дела. История с надстройкой – это вообще не моя история. Комментировать ее я не хочу, потому что она касается других людей. Единственное, за чем я лично в этой истории следил, чтобы никак не поменялась моя площадь, чтобы я не менял декларацию».

А ось і ні. Приміщення на даху належить НЕ Кулику, а Ірині Німець. Це мати трьох дітей прокурора Кулика. Між другою і третьою дитиною Кулик у суді довів, що він і Ірина Німець – це сторонні люди, а тому з нього не можна питати за записане на неї майно, а це дві квартири у новобудовах і третє приміщення на даху Дипломат Холлу. Ну як приміщення – 88 квадратів всього, не погано, але значно менше нинішньої прибудови.

Таким чином прокурор особисто довів, що використав суд, щоб ухилитися від відповідальності за допомогою завідомо неправдивих свідчень і маніпуляцій із Печерським судом. Імовірно за сприянням судді.

Кулик стверджує: «Из того, что мне известно, все разрешения на стройку там есть [прибудова на 14 поверсі]. Поэтому история окончилась ничем». Насправді ні, там нема дозволів і це підтверджено офіційними відповідями, які незалежно отримав особисто я, як журналіст, і юристи сусідів Кулика, які прифігіли з такої самовільної забудови, що будувалася у них просто під носом.

«У меня с моей квартиры туда даже выхода нет, чтобы вы понимали», – це каже Кулик про прибудову на даху. Але вихід на дах є у приміщенні, яке належить дружині Кулика. Керівник компанії, яка обслуговує «Дипломат Холл», повідомив, що вихід на дах є виключно у Кулика і що нікого іншого туди не пускають. Власне, це свідчення є прямо у сюжеті. А от у інших сусідів такого виходу нема – там, на 13 поверсі, під “курничком”, лише прокурорські квартири. Власне, питання було і залишається лише одне: прокурор Кулик має надати пояснення статкам, які він записав на себе і на дружину.

Обов’язково подивіться наш сюжет на BIHUS.info і почитайте пояснення Кулика у інтерв’ю Апостроф, там ще багато цікавого. Респект Svetlana Sheremetyeva-Turchyn, за якісні питання прокурору. Посилання на наш сюжет у першому коментарі, а на інтерв’ю Апострофа – у другому. Читайте і думайте, чи варто вірити Кулику у інших питаннях.

Александр Курбатов