КОРУМПОВАНІ НОВОМОСКОВСЬКІ ЛІКАРІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

5 – 6 грудня 2019 р. в м. Києві, Українська асоціація сімейної медицини, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, провела науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Компетенція сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів». Участь у конференції брали і представники з скандальної та корумпованної медицини Новомосковська.

 

Головною метою заходу було: сформувати високий рівень зацікавленості лікарів загальної практики – сімейних лікарів в удосконаленні своїх практичних навичок із питань надання реабілітаційних послуг пацієнтам після перенесених гострих порушень мозкового кровообігу та ГІМ, після оперативних втручань на органах черевної порожнини, ендопротезування, проблем з хребтом та ін.; визначення індикаторів якості в роботі сімейного лікаря.

Відкрила захід урочистою промовою Міністр охорони здоров’я України з ЗЕ-команди Зоряна Скалецька.

В конференції прийняли участь провідні вчені та науковці з Туреччини, Словенії, Болгарії, Латвії та Ізраїлю. А також, головні лікарі кращих центрів первинної медико-санітарної допомоги України, в тому числі скандальний головний лікар Новомосковського міського центру ПМСД Леонід Володимирович Гінкота, який виступив з доповіддю: «Досвід роботи ЦПМСД м. Новомосковськ Дніпропетровської області. Наші здобутки.

 

Загалом на конференції були розглянуті питання психологічної та фізичної реабілітації, які можна використовувати на рівні первинної медичної допомоги із залученням лікаря і медичної сестри.