Він помер мільярдером у віці 56 років від раку підшлункової залози.

Він помер мільярдером у віці 56 років від раку підшлункової залози. І його останні слова (Стіва Джобса) змушують замислитися над сенсом життя :. “Врешті-решт, багатство – це просто факт життя, до якого я звик. В цей момент, коли я лежу в ліжку хворий і згадую все своє життя, я розумію, що все визнання і багатство, які у мене є, безглузді і позбавлені вищого сенсу перед лицем неминучої смерті.


Побалуйте себе добре. І поважайте інших. Чим старші ми стаємо, тим більше ми розумнішаємо, і поступово ми розуміємо, що годинник, який коштує $ 30, і годинник, який коштує $ 300, показують один і той же час. Чи будемо ми носити з собою гаманець, який коштує 30 $, або гаманець, який коштує 300 $, – обидва вміщають однакову суму грошей.
Чи будемо ми їздити на автомобілі вартістю 150 000 доларів або на машині вартістю 30 000 доларів, дорога і відстань однакові, і ми досягаємо того ж місця призначення. Якщо ми вип’ємо пляшку вартістю 300 доларів або вино вартістю 10 доларів, то «кайф» буде однаковим.


У будинку, в якому ми живемо, площею 300 квадратних метрів або 3000 квадратних метрів – ти однаково самотній. Ваше справжнє внутрішнє щастя виходить не з матеріальних речей цього світу.
Якщо ви летите в літаку першого класу або економ-класу і літак падає, то ти падаєш разом з ним. Отже … Сподіваюся, ви розумієте, що коли у вас є друзі або хтось, з ким можна поговорити, то це справжнє щастя! П’ять незаперечних фактів: не виховуйте в своїх дітях прагнення бути багатими. Виховуйте їх так, щоб вони прагнули бути щасливими. Тому, коли вони виростуть, вони будуть знати цінність речей, а не ціну.


«Їжте їжу як ліки. В іншому випадку ви повинні будете їсти ліки в якості їжі ». Ті, хто вас любить, ніколи не покинуть Вас, навіть якщо у нього є 100% причин відмовитися від Вас. Він або вона завжди знайде одну причину бути стійким і не залишити Вас.