У НОВОМОСКОВСЬКОМУ СУДІ-КОРУПЦІОНЕРИ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ УРОК СПРАВЕДЛИВОСТІ

20 грудня 2019 року, у скандальному  Новомосковському міськрайонному суді відбувся черговий урок справедливості від суддів-корупціонерів. Цього разу членами клубу «Справедливці» стали учні 6-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 м. Новомосковська.

 

«Урок Справедливості» для дітей провела скандально відома суддя-спікер Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Вікторія Березюк. Школярі разом з скандальною суддею подивились мультфільм про суд “Кінь проти Хом’яка”, який був знятий для проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

 

Після перегляду учні мали можливість уявити себе в ролі судді, чесно і справедливо вирішити суперечку без хабаря, що виникла між персонажами мультфільму. Маленькі справедливці виявились дуже активними й наполегливими у доведенні власної позиції. І хоча вжитись у роль арбітра було непростою задачею, такий досвід, сподіваємося, став корисним для наших юних гостей.

На згадку про відвідини суду та участь класу у Всеукраїнській акції «Урок справедливості» учні отримали диплом Клубу «Справедливці».