У Новомосковську після чергової бійкі в школі міста № 13 довелося відправити до лікарні 2-х тринадцятирічних підлітків

У Новомосковську після бійкі довелося відправити до лікарні 2-х тринадцятирічних підлітків, які побилися під час шкільної перерви.

Ця страшна подія сталася ще 20 грудня в загальноосвітній школі міста № 13 міста Новомосковськ.

Як розповіли нам на  засіданні позачерговому засіданні виконкому Новомосковської міської ради,  директор закладу Олена Петровська, з хлопцями усе зараз нормально. Струсів мозку лікарі не діагностували, будь-яких переламів також. Але, Петровська ничего не сказала про те, що в школі міста № 13 такі бійкі є нормою та майже кожного дня в школі хлопці проводят бійкі.

«Двоє хлопців поштовхалися та розбили один одному носи. Черговий вчитель та класний керівник запросили медичну сестру, щоб та їх оглянула, та повідомили батькам… Побилися, бо не з’ясували, нібито, кому першому пройти через якісь двері. До лікарні відправили, бо краще щоб оглянули лікарі… Струсів немає, переламів також… Я керую школою вже 20 років, такого не було ніколи… Говоримо з дітьми, пояснюємо як саме краще з’ясовувати стосунки. Що аж ніяк тут не допоможе бійка…», – додала до своєї розповіді  керівник закладу.